Informacje z dróg

26.09.2018

10:33

Trwa akcja strażaków przy ulicy Rzeźnickiej w Wejherowie. Droga jest całkowicie zablokowana. Strażacy usuwają konar, który zagraża bezpieczeństwu.

09:35

Wciąż utrzymuje się zator w Rumi przed skrzyżowaniem z ulica Sabata. Obecnie jest dużo mniejszy niż godzinę temu, także widać poprawę sytuacji na drogach. Pan Waldemar poinformował nas, że nie ma utrudnień na trasie z Redy do Władysławowa.

09:23

Zmalał korek w Gościcinie na krajowej szóstce. Spokojnie jest także na ulicy Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie jest dziś wyjątkowo spokojnie, nie ma utrudnień na ulicy 12 Marca, krajowa szóstka jest przejezdna. Spokojnie jest na drogach w Redzie.

08:27

Nie ma utrudnień na drogach w Redzie. W Rumi korkuje się krajowa szóstka przed wjazdem na ulicę Sabata w kierunku Gdyni.

Poczekać będą musieli kierowcy, którzy z ulicy Sucharskiego w Wejherowie będą chcieli wyjechać na krajową szóstkę czy na ulicę Zamostną w Bolszewie.

Wciąż spory ruch jest na ulicy Hutniczej i Morskiej w Gdyni.

08:26

Korkuje się krajowa szóstka w Gościcinie przed zjazdem na ulicę Szeroką. W Wejherowie tłoczno jest na ulicy Sobieskiego, Rzeźnickiej czy Św. Jana.

Pan Andrzej poinformował nas, że zamknięty przejazd na ulicy Puckiej paraliżuje ruch w centrum miasta.

07:57

Domatowo - zablokowany jeden pas ruchu. Pasażer autobusu wymagał pomocy medycznej. Na miejscu jest straż pożarna i pogotowie.

07:27

Pan Jarosław poinformował nas, że bez utrudnień pokonał trasę Pucka do Redy. Na głównych drogach wojewódzkich powiatu puckiego jest spokojnie. Wszystkie trasy są tutaj w pełni przejezdne i nigdzie nie występują poważniejsze problemy z płynnością ruchu.

07:21

Korkuje się krajowa szóstka w Rumi przed zjazdem na Szmeltę w kierunku Gdyni. Zatory tworzą się także na Dąbrowskiego w Rumi przed wjazdem na Hutniczą, na której również jest bardzo tłoczno aż do estakady.

25.09.2018

10:20

Utrudnienia w Gościcinie, popsuł się tir na moście w stronę Lęborka.

09:40

W Rumi odpuścił zator na krajowej szóstce przed zjazdem na ulicę Sabata. Luźniej zrobiło się również na Starowiejskiej czy Dąbrowskiego. Nie ma już tłoku na ulicy Hutniczej oraz na Morskiej w Gdyni.

09:25

Pani Joanna podróżowała z Władysławowa do Redy i poinformowała nas, że na tym odcinku nie napotkała na żadne utrudnienia. Zmalał ruch na krajowej szóstce w Wejherowie. Dość tłoczno jest jeszcze na ulicach Rzeźnickiej i Sobieskiego w centrum miasta. Nie ma utrudnień na drogach w Gościcinie i Bolszewie.

08:41

Bez większych utrudnień na drogach w Wejherowie, duży ruch utrzymuje się na ulicy Sobieskiego oraz na Rzeźnickiej. W Rumi biegi zredukować należy na krajowej szóstce przed skrzyżowaniem z ulicą Sabata w kierunku Gdyni.

08:41

Z kolei Gdyni tłoczno jest na ulicy Hutniczej oraz na Estakadzie Kwiatkowskiego na wysokości Leszczynek. Obwodnica Trójmiasta korkuje się przy zjeździe na ulicę Morską w Chyloni.

08:41

Z kolei Gdyni tłoczno jest na ulicy Hutniczej oraz na Estakadzie Kwiatkowskiego na wysokości Leszczynek. Obwodnica Trójmiasta korkuje się przy zjeździe na ulicę Morską w Chyloni.

08:40

Spokojnie jedzie się krajową szóstką w Redzie, nie ma utrudnień również na ulicy Puckiej i Obwodowej.

  • Bez przeszkód pokonałem Rekowską Górkę, dalej trasa do Władysławowa jest przejezdna – informuje Pan Paweł.