Koncert Orkiestry Dętej Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie

Koncerty, Luzino

Data 15.08.2021 18:30
Miejsce Park im. Gerarda Labudy
Miejscowość Luzino

 

Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie pod batutą Marcina Grzywacza zaprasza na swój pierwszy koncert w nowym składzie dla luzińskiej publiczności, który odbędzie się 15 sierpnia 2021 r. w Parku im. Profesora Gerarda Labudy w Luzinie o godz. 18.30.

 

Moc atrakcji, burza artystycznych uniesień, efektowne popisy solistów, atrakcyjna konferansjerka i doskonała zabawę dla całych rodzin - to wszystko czeka na uczestników wydarzenia.

- Nie sposób nie wspomnieć tutaj o fenomenie naszej orkiestry. To wspaniali muzycy amatorzy, którzy poza wykonywaniem swej pracy w różnych zawodach i obok życia rodzinnego, znajdują czas i energię, by pod auspicjami Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie spotykać się na próbach, doskonalić swoje umiejętności i wspólnie tworzyć niezapomniane wykonania. Ich pasję i zaangażowanie słychać w każdym emitowanym dźwięku, czyniąc ten zespół żywiołowym, szalonym, sugestywnym i niezwykle ambitnym, co potwierdzą wykonania trudnych i skomplikowanych, ale jakże efektownych aranżacji utworów - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

 

Wystąpią:
Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie
Ewelina Kuc - wokal
Marcin Kryża - gitara
Chór Harmonia
Marcin Grzywacz - kapelmistrz

 

**Warto podkreślić, że tego dnia od godz. 14:00 Fundacja DKMS przygotowała zbiórkę chętnych do zapisania się w bazie dawców szpiku.**