Informacje z dróg

06.11.2014

15:49

Uwaga na krajowej "6" w Rumi. Trzy samochody zderzyły się w okolicy Galerii Rumia, przez co przejazd w stronę Gdyni jest zwężony. Korek ciągnie się od Castoramy.

15:39

Zakorkowana Hutnicza i Estakada Kwiatkowskiego w Gdyni - informuje A7

15:24

Część Wejherowa pozbawiona prądu. Kierowcy skarżą się na wyłączone sygnalizatory świetlne. Osobom włączającym się do ruchu radzimy uważać.

15:12

Przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w kierunku Estakady stoi zepsuta ciężarówka, która stwarza niebezpieczeństwo dla innych kierowców. Stoi bowiem za łukiem drogi i jest niewidoczna z obwodnicy.

Kierowcom w tym miejscu radzimy zachować ostrożność!

15:05

Utrudnienia na Obwodnicy przy zjeździe na trasę Kwiatkowskiego w Gdyni. Za łukiem drogi stoi niesprawna ciężarówka, w związku z czym tworzą się korki.

14:55

Na Przymorzu, (skrzyżowanie ulic Beniowskiego i Bora Komorowskiego), doszło do kolizji. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

12:14

W związku z organizacją w dniu 10 listopada 2014 r. (poniedziałek) uroczystego Capstrzyku Niepodległości (pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz przejścia ul. Świętojańską w celu przeprowadzenia drugiej części uroczystości pod Płytą Marynarza Polskiego) nastąpi całkowite ograniczenie ruchu drogowego:

od godz. 16.30 do godz. 18.45

  • al. Marszałka Piłsudskiego (od ul. Legionów do ul. Świętojańskiej)
  • ul. Gen. Józefa Bema (od Marszałka Józefa Piłsudskiego do I armii Wojska Polskiego)
  • ul. Świętojańskiej (od Piłsudskiego do ul. 10 Lutego)
  • Skwer Kościuszki (od ul. Świętojańskiej do ul. Waszyngtona).

W dniu 11 listopada 2014 r. (wtorek) w związku z organizacją 96. Gdyńskich Urodzin Niepodległej w celu przeprowadzenia uroczystości nastąpi całkowite ograniczenie ruchu drogowego od godz. 10.00 do godz. 15.00

  • ul. Starowiejska (od ul. 3 Maja do Dworcowej) zbiórka uczestników parady
  • ul. Dworcowa, Podjazd, 10 Lutego, Skwer Kościuszki, ul. Borchardta, ul Armii Krajowej przejścia parady i przeprowadzania uroczystości pod Płytą Maynarza Polskiego oraz do godz. 17.00 nastapi wyłączenie parkingu przy Zawiszy Czarnego w celu ustawienia zabytkowy

12:02

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, iż w związku z układaniem warstwy asfaltowej jezdni ulicy 23 Marca, w tym skrzyżowania z ul. Armii Krajowej, oraz remontem skrzyżowania ul. Armii Krajowej z ul. Sikorskiego wprowadzone zostaną niżej wymienione zmiany organizacji ruchu:

  • W dniu 8.11.2014 roku (sobota) całkowite zamknięcie ul. Armii Krajowej- ronda z ul. 23 Marca oraz ulicy 23 Marca na odcinku od Spółdzielni Mieszkaniowej os. Przylesie do drogi na kompostownię. Zjazd z Al. Niepodległości możliwy wyłącznie dla mieszkańców ul. Armii Krajowej od nr 116 do nr 139. Całkowity brak dojazdu do Sanatorium Leśnik oraz budynków przy ul. 23 Marca 94, 96, 98. Autobusy kursować będą wyłącznie poprzez Al. Niepodległości.

  • W dniu 9.11.2014 roku (niedziela) całkowite zamknięcie ul. Armii Krajowej- ronda z ul. 23 Marca i ulicy 23 Marca na odcinku od ul. Księżycowej do ul. Armii Krajowej. Zjazd z Al. Niepodległości możliwy wyłącznie dla mieszkańców ul. Armii Krajowej od nr 116 do nr 139. Ruch pojazdów osobowych w kierunku osiedla Przylesie odbywać się będzie objazdem ulicami Malczewskiego, Księżycową i Chodowieckiego. Autobusy kursować będą wyłącznie poprzez Al. Niepodległości.

  • od dnia 8.11.2014 roku (sobota) do dnia 09.11.2014 roku (niedziela) – wprowadzone zostanie ponadto połówkowe zamknięcie ronda na wysokości skrzyżowania ulic Armii Krajowej/Sikorskiego oraz całkowite zamknięcie jezdni na dojeździe do tego skrzyżowania od strony Uniwersytetu. Komunikacja w kierunku osiedla Mickiewicza w ciągu ulic Sikorskiego i Abrahama odbywać się będzie za pomocą sygnalizacji wahadłowej, a objazd zamkniętego odcinka ul. Armii Krajowej poprzez ulice 1 Maja i Moniuszki. Na ul. Andersa wprowadzony zostanie zakaz skrętu w ul. Armii Krajowej w kierunku Ronda Niemena.

12:00

Przypominamy, że od dziś, aż do odwołania, będą miały miejsce utrudnienia (w obie strony) na alei Grunwaldzkiej. Jest to związane z przebudową pasa do lewoskrętu z al. Grunwaldzkiej w ul. Derdowskiego w Gdańsku z wykonaniem zawrotki w kierunku Wrzeszcza.

11:22

Utrudnienia w Gdyni: na Kieleckiej w kierunku Chwarznieńskiej jeden pas zastawiony jest separatorami. Natomiast na Wielkopolskiej za zjazdem z Drogi Różowej w kierunku obwodnicy remontowany jest chodnik. Proszę uzbroić się w cierpliwość.

10:06

Stoisz w korku? Jesteś świadkiem zaskakującej sytuacji na drodze? Widzisz wypadek? Prześlij nam informację drogową lub zrób zdjęcie i pozwól nam poinformować innych kierowców! Dla najbardziej aktywnych internautów przygotowaliśmy nagrodę - darmową wymianę opon na zimowe!

Więcej informacjiTUTAJ!

09:42

Uwaga! Widoczność na trójmiejskich drogach może być miejscami ograniczona przez mgłę. Proszę jechać ostrożniej niż zwykle.

09:17

Morską w Gdyni na odcinku Obwodnica - Estakada jedziemy ślimaczym tempem.

08:49

Przejazd Janka Wiśniewskiego do Centrum Gdyni trwa ok. 10 minut - informuje czytelnik a7

08:28

Korki na Spacerowej i Słowackiego. Obie drogi są zatkane od obwodnicy aż do Grunwaldzkiej. Podobna sytuacja niedługo może się pojawić na Kartuskiej.