Informacje z dróg

06.11.2014

10:06

Stoisz w korku? Jesteś świadkiem zaskakującej sytuacji na drodze? Widzisz wypadek? Prześlij nam informację drogową lub zrób zdjęcie i pozwól nam poinformować innych kierowców! Dla najbardziej aktywnych internautów przygotowaliśmy nagrodę - darmową wymianę opon na zimowe!

Więcej informacjiTUTAJ!

09:42

Uwaga! Widoczność na trójmiejskich drogach może być miejscami ograniczona przez mgłę. Proszę jechać ostrożniej niż zwykle.

09:17

Morską w Gdyni na odcinku Obwodnica - Estakada jedziemy ślimaczym tempem.

08:49

Przejazd Janka Wiśniewskiego do Centrum Gdyni trwa ok. 10 minut - informuje czytelnik a7

08:28

Korki na Spacerowej i Słowackiego. Obie drogi są zatkane od obwodnicy aż do Grunwaldzkiej. Podobna sytuacja niedługo może się pojawić na Kartuskiej.

07:59

Na Pogórzu ciągnie się korek w stronę estakady, zaczyna się już przed "Szperkiem". Z kolei na ul. Morskiej stoi niesprawny samochód, jednak nie wywołało to utrudnień na drodze.

07:35

Korki tworzą się między Bolszewem a Wejherowem. Najgorzej jest przy Centrum Handlowym Comes aż do ronda.

05.11.2014

16:03

Korki w Gdynia: na Morskiej, Estakadzie Kwiatkowskiego i Płk. Dąbka.

15:04

Świętojańska w Gdynia zablokowana z powodu potrącenia pieszej. Na skrzyżowaniu Świętojańskiej i Traugutta w Gdyni doszło do potrącenia kobiety, która przechodziła przez pasy. Na miejscu są już służby: policja oraz pogotowie. Pas w kierunku Wzgórza św. Maksymiliana jest nieprzejezdny.

14:45

Od jutra, czyli od 6.11, aż do odwołania, drogowcy zamkną skrajny lewy pas al. Grunwaldzkiej w kierunku Gdyni. Przyczyną są prace związane z przebudową pasa do lewoskrętu z al. Grunwaldzkiej w ul. Derdowskiego oraz wykonanie nawrotki w kierunku Wrzeszcza.

14:36

Piktogramy z symbolami tramwajów w 234 lokalizacjach oraz stref Tempo 30 i skrzyżowań równorzędnych w 49 miejscach w Gdańsku. Wszystko po to, żeby pomóc przyzwyczaić się kierowcom do zmian i przypominać pieszym o zachowaniu ostrożności. Zarząd Dróg i Zieleni wprowadza nowe oznakowania na jezdni i w torowiskach tramwajowych.

14:34

Na Obwodnicy Trójmiasta na wysokości Karwin na prawym pasie zalega ciężarówka. Tworzą się korki.

14:33

Na ulicy Spacerowej obowiązuje ruch wahadłowy- powodem jest uszkodzony samochód osobowy. Na obwodnicy Trójmiasta na wysokości Karwin na prawym pasie również stoi samochód, z tym że ciężarowy. Ciężarówka powoduje znaczne spowolnienie ruchu.

12:19

Gdynia: około godz. 13 wszystkie pasy na Janka Wiśniewskiego będą już otwarte.

11:56

Trójmiejskie drogi są w pełni przejezdne. Bez utrudnień na obwodnicy oraz w centrum.