Informacje z dróg

02.12.2014

14:36

Jak informuje Dzień na żywo, przed wiaduktem PKM na pasie w kierunku ronda de La Salle doszło do zderzenia trzech aut. Nikomu nic się nie stało. Wydarzenie może spowodować utrudnienia na drodze w kierunku obwodnicy.

14:27

Przed wiaduktem PKM w kierunku ronda de La Salle zderzyły się trzy samochody. Kierowcy jadący w kierunku obwodnicy mogą napotkać na utrudnienia - informuje Marcin.

14:23

Tak wygląda krajowa szóstka w Wejherowie przed popołudniowym szczytem.

13:01

Na lokalnych drogach raczej spokojnie. Brak doniesień o utrudnieniach, ale jeśli coś wiesz, to...

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Niedawno zakończył się nasz konkurs związany z darmową wymianą opon, ale bądźcie czujni i oczekujcie następnych niespodzianek!

12:28

Gazeta Wyborcza podaje przebieg wypadku na krajowej "21": - Kierujący fordem transitem mężczyzna, wyprzedzając ciężarówkę zahaczył o jej bok. W wyniku zderzenia auto dostawcze wylądowało przed ciężarówką, w której tył z kolei uderzyła jadąca daewoo lanosem kobieta. Ranne zostały trzy osoby z transita, kierująca lanosem kobieta, a także dwoje jadących z nią dzieci - mówi podkom. Robert Czerwiński ze słupskiej policji. - Całą szóstkę przewieziono do szpitala w Słupsku. Nie ma informacji, żeby życiu któregokolwiek z nich zagrażało niebezpieczeństwo. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

09:45

Jak informuje Radio Gdańsk: Pięć osób rannych w tym dziecko, w zderzeniu trzech aut, do którego doszło na drodze numer 21. Między Bydlinem a Charnowem zderzyły się trzy samochody, osobowy, dostawczy i ciężarówka. W wypadku rannych zostało pięć osób w tym dziecko. W tej chwili droga jest już przejezdna, ale nadal są utrudnienia.

08:44

Zepsuł się autobus- w efekcie Jaśkowa Dolina we Wrzeszczu jest zablokowana. Na miejscu powstał zator, który ciągnie się od Rakoczego.

08:10

Gdynia: wyjazd z Obłuża do Estakady Kwiatkowskiego jest zatkany. Również wielki korek aut w odwrotnym kierunku, czyli w stronę Obłuża.

01.12.2014

16:19

Policja odblokowała zablokowany pas ruchu na Obwodnicy Trójmiasta na wysokości Pruszcza Gdańskiego.

15:57

Aktualnie, tylko jeden pas obwodnicy w kierunku Łodzi jest zablokowany. Powodem zamknięcia trasy jest kolizja. Na miejscu ciągnie się już kilkukilometrowy korek.

15:43

Pas obwodnicy w kierunku Łodzi zablokowany jest na wysokości Pruszcza Gdańskiego. Blokują ją policjanci. Nie znamy przyczyn działania funkcjonariuszy.

15:38

Trójmiejskie drogi powoli się korkują. W Gdyni zatkane są ulice Wielkopolska oraz Chwaszczyńska. Stoimy również na Trakcie św. Wojciecha do Oruni i na al. Armii Krajowej przed Łostowicką. Ruch jest spowolniony także na Spacerowej i Słowackiego.

15:12

W Gdyni doszło do stłuczki na skrzyżowaniu ul. Śląskiej i Warszawskiej. Podróż odbywa siż z kłopotami od strony Warszawskiej- informuje Przemek.

14:27

Popołudniowy szczyt przed nami. Płynnie jedziemy krajową szóstką z Rumi do Wejherowa.

11:18

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Niedawno zakończył się nasz konkurs związany z darmową wymianą opon, ale bądźcie czujni i oczekujcie następnych niespodzianek!