Informacje z dróg

08.05.2015

18:40

Zderzenie czterech aut za Galerią Rumia w stronę Gdyni.

Dorys-Car

18:35

Zderzenie czterech aut za Galerią Rumia w stronę Gdyni. Są korki.

Dorys-Car

17:08

Wypadek dwóch samochodów osobowych w Kosakowie na ul. Rzemieślniczej, cztery osoby ranne. Na miejscu trwa akcja ratownicza, ląduje śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

16:41

Na czas organizowanego przez Gdyńskie Centrum Sportu Biegu i Marszu Europejskiego, w sobotę 9 maja, w godzinach od ok. 14.00-16.30 zostaną wyłączone z ruchu następujące ulice:

 • Jerzego Waszyngtona,
 • św. Piotra,
 • Tadeusza Wendy,
 • Bernarda Chrzanowskiego,
 • Polska (jezdnia prowadząca ruch w kierunku do Dworca Morskiego),
 • Janka Wiśniewskiego (jezdnia w kierunku do Estakady Kwiatkowskeigo),
 • Jana z Kolna (całkowite zamknięcie wprowadzone zostanie od skrzyżowania z ul. J. Wiśniewskiego do 3 Maja, ruch pojazdów zostanie dopuszczony na jednym pasie na odcinku od skrzyżowania z ul. Władysława IV do skrzyżowania z 3 Maja)
 • Portowa,
 • Plac Kaszubski,
 • Świętojańska,
 • aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Ruch na poszczególnych ulicach będzie sukcesywnie przywracany po opuszczeniu przez uczestników poszczególnych odcinków trasy biegu.

Dodatkowo pomiędzy godzinami 6.00-20.00 zamknięta dla ruchu będzie al. Jana Pawła II oraz część Skweru Kościuszki.

W celu zapewnienia bezpiecznego startu zawodów 9 maja zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania pojazdów po prawej stronie al. Jana Pawła II na odcinku od Okrętu Muzeum ORP Błyskawica do skrzyżowania z ul. Waszyngtona - prosimy kierowców o usunięcie pojazdów z ww. fragmentu drogi przed wskazanym terminem.

gdynia.pl

16:38

Korek na Alei Zwycięstwa między Gdynią a Sopotem.

15:55

Dzień Na Żywo informuje o 3-kilometrowym korku w Gdyni, który ciągnie się od granicy z Sopotem aż do ul. Wielkopolskiej.

15:42

Korkuje się Janka Wiśniewskiego w kierunku Estakady. Duży ruch na Hutniczej, na Estakadzie jedziemy płynnie - informuje Radek.

15:36

Korek na ulicy Sopockiej w Sopocie zaczyna się już na ulicz Malczewskiego - informuje Marcin.

15:34

W Gdyni korkuje się al. Zwycięstwa w kierunku centrum. Występują także utrudnienia na drodze do Estakady, gdzie trwają prace związane z przebudową drogi.

14:50

Korek na Al. Niepodległości w stronę Gdyni zaczyna się już przed Klifem.. Zamknięty jest częściowo pas za skrzyżowaniem z ul. Orłowską - informuje Marcin.

14:20

 • Korek przed Estakadą na ulicy Morskiej zaczyna się już przy Kauflandzie - informuje Marcin.

13:14

Kolejne zdjęcia z pożaru w Redzie.

fot. Patrycja

13:11

Pożar w Redzie przy ul. Leśnej. Na na miejscu pracują strażacy. Jak informuje dyżurny z Powiatowego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Wejherowie budynek był opuszczony, nikt nie znajdował się w środku. Wciąż trwa akcja gaśnicza.

fot. Patrycja

12:47

Nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Morska - Estakada, Hutnicza-Estakada oraz na Węźle Ofiar Wyklętych - informuje Marcin.

12:46

I jeszcze jedno zdjęcie z pożaru w Redzie. Wiadomo, że na miejscu pracują już strażacy. Wkrótce więcej informacji.

Jarek Jeryś