Informacje z dróg

01.03.2015

19:38

Zdarzenie drogowe w Wejherowie na skrzyżowaniu krajowej szóstki z ul. Orzeszkowej. W zdarzeniu brały udział dwa samochody: dostawczy i osobowy. Najprawdopodobniej nikomu nic się nie stało.

19:01

Zdarzenie drogowe na obwodnicy, lewy pas zablokowany za zjazdem z estakady w kierunku chyloni. Kierujacy oplem uderzyl w dzika. KS Mobil

12:10

Wypadek na Obwodnicy na wysokości Oruni. Korek w kierunku Gdyni.

Karol

09:30

Dwie kolizja na ul. Gdańskiej w Redzie. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu - informuje Dorys-Car.

28.02.2015

10:30

Nie działa sygnalizacja świetlna na rondzie Solidarności. Uważajcie mobile.

Mirosław

09:44

Miejscami występuje mgła. Widzialność ograniczona. Uwaga na drodze.

27.02.2015

16:04

Krajową siódemką z Karczemek do Żukowa poruszamy się wolniej niż zwykle- informuje Maciek.

Maciek

15:55

Szlak Bożepole Wielkie – Godętowo: uszkodzenie sieci trakcyjnej przez pracującą w pobliżu toru maszynę budowlaną. Uruchomiono zastępczą komunikację autobusową.Utrudnienia w ruchu pociągów mają potrwać do godziny 17:00.

14:57

Zbliża się popołudniowy szczyt komunikacyjny. Coraz ciaśniej robi się między innymi na Obwodnicy - informuje Radek.

14:01

Sprawdziliśmy jak sytuacja na krajowej szóstce w Redzie. Jak widać ruch aut jest płynny.

13:42

Szlak Bożepole Wielkie – Godętowo: uszkodzenie sieci trakcyjnej przez pracującą w pobliżu toru maszynę budowlaną. Uruchomiono zastępczą komunikację autobusową. Opóźnienia pociągów do 30 minut.

11:51

Kolizja na leśnym odcinku Trasy Słowackiego w Gdańsku. Korki sięgają dwóch kilometrów.

10:53

Aktualnie brak doniesień o utrudnieniach na lokalnych drogach, ale jeśli coś się zmieni to... Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

10:29

Drogi w Gdyni w pełni przejezdne - informuje Radek.

Radek

09:52

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w terminie od dnia 02.03.2015 r. prowadzone będą prace mające na celu budowę docelowego układu drogowego w rejonie skrzyżowania ul. Podjazd z ul. Dworcową oraz skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Chopina. W związku z pracami wprowadzone zostaną poniższe utrudnienia w ruchu:

  • ul. Podjazd Na czas prowadzonych robót zamknięta dla ruchu kołowego będzie ulica Podjazd na odcinku od Placu Konstytucji (okolice wjazdu na ulicę Dworcową) do wiaduktu kolejowego (okolice ul. Podjazd 9 -11). Dla ruchu pieszego będzie przez większą część przebudowy czynny chodnik od strony „monciaka”. Dojazd do centrum miasta przez ul. Podjazd nie będzie możliwy, najbliższy objazd do Dolnego Sopotu to ul. 3 Maja i ul. Goyki.

  • ul. Kościuszki Na wysokości skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Chopina od 2 marca obowiązywać będzie ruch wahadłowy-wprowadzona zostanie sygnalizacja świetlna. W miejscu, gdzie obecnie jest skrzyżowanie, zostanie zbudowane rondo, którego jedną z dróg będzie Nowa Dworcowa, wychodząca z układu podziemnego. W ramach przebudowy wymienione zostaną sieci: deszczowa, wodociągowa, sanitarna oraz kanał burzowy.