Informacje z dróg

09.12.2014

15:58

Gdynia: Na Estakadzie Kwiatkowskiego korek przy zjeździe na Obłuże.

15:54

Zakorkowana jest ulica Morska od Estakady, a także w tym samym kierunku ulica Janka Wiśniewskiego.

Przemek

15:34

W gdańsku miały miejsce dwie kolizje: zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu Reja z Marynarki Polskiej oraz stłuczka na ul. Słowackiego, na wysokości nr 14 (przy zbiorniku retencyjnym). W obu przypadkach nikomu nic się nie stało, ale mogą być utrudnienia w ruchu- informuje Dzień Na Żywo.

14:24

Jak informuje Radio Gdańsk: Zwężenie i ruch wahałowy na Chwarznieńskiej w Gdyni. Są kłopoty z dojazdem od obwodnicy do Witawy. Na wysokości komisariatu policji pas zajmuje ciężarówka rozładowująca ładunek kostki brukowej. Także mamy ruch wahadłowy i korki.

13:27

Adrian informuje, że droga z Wejherowa do Luzina jest w pełni przejezdna, tylko trochę z mokrą nawierzchnią. Zdjęcie zrobione przy BP/skręcie na ulicę Przemysłową w Wejherowie.

Adrian

12:34

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego!

12:31

Bez żadnych utrudnień również od Redy do Wejherowa.

długi6661

12:27

Stan drogi przy Burger Kingu w kierunku Rumi...

długi6661

12:24

Tak wygląda sytuacja drogowa przed skrzyżowaniem z ulicą Rybacką w Wejherowie.

długi6661

12:22

Tak wygląda krajowa szóstka w Wejherowie przy Centrum Kaszuby w kierunku Rumi- jedziemy płynnie.

dlugi6661

11:16

Aktualne warunki pogodowe są lepsze niż z rana. Temperatura w Gdyni wynosi 4.2°C. Warunki do jazdy na obwodnicy i centrum są więc bardzo dobre.

09:37

W związku z remontem zatoki przystankowej od dnia dzisiaj mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Warszawskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Witomińską. Remontowana będzie zatoka przystankowa w kierunku ul. Morskiej. Tymczasowy przystanek komunikacji miejskiej zostanie wyznaczony za obecną zatoką przystankową w kierunku ul. Nowogrodzkiej.

Natomiast w dniach 13-14.12.2014r. w związku z układaniem nawierzchni bitumicznej w rejonie remontowanej zatoki przystankowej na ul. Warszawskiej na odcinku od ul. Witomińskiej do ul. Nowogrodzkiej zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu w kierunku ul. Morskiej. Dodatkowo jeden kierunek ruchu zostanie również wprowadzony na ul. Nowogrodzkiej na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Śląskiej.

ZDIZ Gdynia

08:45

Jak informuje Dzień na Żywo poranne korki prezentują się w pełnej krasie: Ul. Słowackiego jest zatkana od obwodnicy aż do Grunwaldzkiej. Warto wybrać Spacerową, gdzie jest luźno na całej długości. Normuje się sytuacja na Armii Krajowej. Niewielki, około kilometrowy korek ciągnie się jeszcze przed Łostowicką. Sytuacja nie poprawia się na Kartuskiej, stoi też Trakt Św. Wojciecha do centrum Gdańska, korek wciąż na Sandomierskiej.

W Gdyni korki standardowo, tam gdzie zawsze. Stoi Chwaszczyńska od obwodnicy do Wielkopolskiej, zatkana jest również Chwarznieńska w kierunku centrum, korek na Morskiej od estakady do Akademii, zatkana jest też Janka Wiśniewskiego przed Polską w kierunku centrum.

08.12.2014

21:27

Na trasie Leśna - Cegielniana na wysokości składowiska węgla doszło do zderzenia trzech aut. Droga jest zamknięta.

17:04

Korkuje się skręt na Puck przy Burger Kingu jadąc w kierunku Gdyni.

dlugi6661