Informacje z dróg

20.01.2015

14:48

Bez utrudnień na lokalnych drogach. Jednak zalecana jest wzmożona ostrożność, ponieważ przez śnieg oraz ujemną temperaturę na drogach jest dość ślisko. A przed nami wzmożony ruch związany z popołudniowym szczytem.

12:58

Awaria samochodu dostawczego na obwodnicy. Przed Matarnią w stronę autostrady A1 na poboczu stoi zepsute auto dostawcze. Przy obecnych warunkach pogodowych i widoczności - warto zwolnić.

12:00

Jak informuje Dzień Na Żywo - Na skrzyżowaniu Hallera i Drogi Zielonej zderzyły się dwa samochody osobowy. Jeden z pojazdów dachował. Dwie osoby są ranne. Występują duże utrudnienia w ruchu.

11:14

Zator na na skrzyżowaniu ul. Hallera i Drogi Zielonej. Powodem jest przewrócony na bok samochód.

11:08

Na Obłużu może być ślisko.

Przemek

10:30

Na trójmiejskiej obwodnicy jest dość ślisko. Zalecana jest zwiększona ostrożność podczas jazdy.

09:45

Zima znów zawitała na pomorskich drogach.

09:25

Korek na Hucisku, powodem jest zepsuty samochód.

09:24

Intensywne opady śniegu między Rumią a Gdynią. Radzę uważać i zwolnić - ostrzega Radek O trudnych warunkach drogowych informuje również Tomek - Jest ślisko i zaczęły się opady śniegu, noga z gazu.

08:40

Duży ruch na ul.morskiej w Gdyni.

Robert

07:57

Korek na obwodnicy od Kowal do okolic Szadółek. Przyczyną są zepsute samochody.

Zator na krajowej "20" do Chwaszczyna.

W Gdyni standardowo - kiepsko na ul. Chwarznieńskiej od obwodnicy do Witomina. W miarę możliwości omijać należy również ul. Hutniczą. Zator także na ul. Chwaszczyńskiej do centrum w Karwinach.

Kiepsko także na ul. Słowackiego oraz na Spacerowej w obrębie Osowej.

19.01.2015

17:59

Na ul. Spacerowej w Gdańsku 400 metrów za zjazdem do zoo leży potrącona sarna.

16:46

Utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta. Na wysokości Matarni (pas w kierunku Gdyni) doszło do zderzenia aut.

15:38

Gdańsk: Na ul. Marynarki Polskiej w Gdańsku występują duże utrudnienia w ruchu. Na drodze w kierunku Nowego Portu stoją dwa uszkodzone samochody ciężarowe, skutecznie utrudniając przejazd.

14:31

Występują utrudnienia w ruchu na autostradzie A1 w Swarożynie. Na pasie w kierunku Gdańska zderzyły się dwa samochody - przejazd umożliwiony jest jedynie zwężonym lewym pasem. Kłopoty również na drodze wojewódzkiej z Kartuz do Żukowa