Informacje z dróg

13.12.2021

15:41

Spory ruch jest na trasie z Redy do Rumi. Nie ma większych utrudnień na obwodnicy Trójmiasta.

15:40

Korkuje się ulica Rzeźnicka, 3 Maja, Sobieskiego w Wejherowie. Przytyka się również gościcińska górka w kierunku Lęborka.

09:26

Pożar auta na DK6 w Wejherowie

Pożar samochodu dostawczego na krajowej szóstce w Wejherowie w pobliżu ul. Rybackiej.

09:25

Rumia: Cierpliwość przyda się na DK6 na wiadukcie. Uspokoiło się na Hutniczej.

09:25

Reda: Zwolnimy na Puckiej.

09:25

W Bolszewie umiarkowany ruch na Zamostnej. W Wejherowie biegi zredukujemy na Tartacznej, Puckiej i Rybackiej.

09:25

Spokojnie na Gościcińskiej Górce.

08:27

Zwolnimy na Gościcńskiej Górce. Nie ma zatoru na Zamostnej w Bolszewie.

08:26

Rumia: Korkuje się DK6 od skrzyżowania z Cynowy do Sabata. Odrobinę lepiej na Dąbrowskiego i Pomorskiej przy rondzie UE, ale i tak tam chwilę postoimy. Biegi redukować będziemy na Hutniczej w Gdyni.

08:26

W Redzie – umiarkowany ruch.

08:26

Wejherowo: Zwolnimy na Batalionu Morskiego, Chopina i Rybackiej.

07:28

Korek na Derdowskiego w Kosakowie. W Gdyni cierpliwość przyda się na Płk. Dąbka.

07:28

Rumia: Przytyka się DK6 od wiaduktu w kierunku Gdyni. Podobnie na Pomorskiej i Dąbrowskiego przy rondzie UE. Na Hutniczej także zwolnimy, szczególnie na wjeździe.

07:28

W Redzie nie napotkamy utrudnień.

07:28

Wejherowie: Bez przeszkód przejedziemy przez Tartaczną. Postoimy na Batalionu Morskiego. Biegi zredukujemy na Chopina, Puckiej i 12 Marca.