Informacje z dróg

13.10.2014

11:01

W związku z remontem ulicy i kanalizacji deszczowej nastąpią utrudnienia w ruchu na ul.Kurpiowskiej w Gdyni. Ul. Kurpiowska będzie odcinkami zamykana wraz z postępem robót.

Roboty rozpoczną się 13.10.2014r. i potrwają wstępnie do końca roku.

10:32

W związku z budową kanalizacji deszczowej i nawierzchni nastąpi zamknięcie dla ruchu "ślepego" odcinka ul. Adwokackiej od ul. Oficerskiej w Gdyni.

Roboty rozpoczną się w dniu 13.10.2014r.

09:49

Zderzenie czterech aut na Podwalu Przedmiejskim na wysokości Teatru Szekspirowskiego. Nie pojawiły się większe utrudnienia w ruchu. Na miejscu jest już policja.

08:21

Na Obwodnicy sporo utrudnień. Korek tworzy się w stronę Gdyni. Zaczyna się na wysokości Straszyna, kończy w Osowej.

Korki są efektem dwóch kolizji.

07:35

Korki tworzą się między Bolszewem a Wejherowem. Najgorzej jest przy Centrum Handlowym Comes aż do ronda. Problemy występują również na ulicy Długiej w Bolszewie, gdzie trwa remont

10.10.2014

15:46

Korek tworzy się w Gdyni Trasie Kwiatkowskiego przed zjazdem na Pogórzem. Postoimy również ulicy Śmidowicza do estakady.

Korki mamy również na Sopockiej do Karwin i od Kaczych Buków do ronda w Chwaszczynie.

13:07

Kolizja na skrzyżowaniu Powstańców Warszawskich z Generała Henryka Dąbrowskiego w Gdańsku. Zderzyły się dwa auta.

13:00

W dniach 13-30.10.2014 - wprowadzony będzie ruch wahadłowy na ul. Przegalińskiej w Gdańsku. Związane jest to z prowadzonymi tam pracami bitumicznymi (odcinek od skrzyżowania z ul. Świbnieńską do skrzyżowania z ul. Uzdrowiskową).

Prace odbywać się będą odcinkami po ok. 200 metrów.

12:57

Uwaga kierowcy podróżujący po Gdańsku! W dniach 10.10-24.11.2014 r. prowadzona będzie przebudowa ul. Worcella (odcinek od ul. Cienistej do ul. Grabowskiego).

W związku z tym, jezdnia w miejscu prac, będzie zawężona oraz wprowadzony zostanie ruch wahadłowy sterowany ręcznie.

11:45

Jak poinformował nas czytelnik o imieniu Grzegorz, droga z Jastrzębiej Góry przez Leśniewo i Piaśnicę jest w pełni przejezdna.

Niewielkie utrudnienia można napotkać jedynie w Leśniewie, gdzie drogowcy budują rondo.

11:01

Na wysokości Galerii Bałtyckiej zderzyły się trzy auta. Trwa usuwanie skutków kolizji.

10:51

Między Juratą a Helem na około dziesięciokilometrowym odcinku strażacy usuwają plamy paliwa. Radzimy uważać w tym miejscu. Droga tylko częściowo jest przejezdna.

10:08

Krajowa siódemka z Gdańska do Elbląga jest już przejezdna. Droga na moście w Kiezmarku została odblokowana.

08:41

Jak informuje nas czytelnik na skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego z Myśliwską w Wejherowie doszło do kolizji. Tam zderzyły się dwa samochody - volvo i bus.

08:30

Na moście w Kiezmarku zderzyły się auta, wprowadzono ruch wahadłowy. Kierowcy zmierzający z Gdańska do Elbląga stoją już w Cedrach. Trochę lepiej wygląda pas w kierunku Gdańska. Tam poruszamy się na pierwszym biegu, ruch jest jednak płynny.