Informacje z dróg

10.10.2014

10:51

Między Juratą a Helem na około dziesięciokilometrowym odcinku strażacy usuwają plamy paliwa. Radzimy uważać w tym miejscu. Droga tylko częściowo jest przejezdna.

10:08

Krajowa siódemka z Gdańska do Elbląga jest już przejezdna. Droga na moście w Kiezmarku została odblokowana.

08:41

Jak informuje nas czytelnik na skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego z Myśliwską w Wejherowie doszło do kolizji. Tam zderzyły się dwa samochody - volvo i bus.

08:30

Na moście w Kiezmarku zderzyły się auta, wprowadzono ruch wahadłowy. Kierowcy zmierzający z Gdańska do Elbląga stoją już w Cedrach. Trochę lepiej wygląda pas w kierunku Gdańska. Tam poruszamy się na pierwszym biegu, ruch jest jednak płynny.

07:35

Korki tworzą się między Bolszewem a Wejherowem. Najgorzej jest przy Centrum Handlowym Comes aż do ronda. Problemy występują również na ulicy Długiej w Bolszewie, gdzie trwa remont.

09.10.2014

16:15

Korki tworzą się na trasie między Bolszewem a Wejherowem. Mocno zakorkowana jest droga od Centrum Handlowego Comes do ronda.

16:07

Na Chwaszczyńskiej w Gdyni doszło do najechania na tył dwóch aut. Nikt na szczęście nie został ranny. Strażacy walczą z płynami, które wyciekły z aut. Tworzą się kilkusetmetrowy korek.

14:22

Z Rumi do Wejherowa droga jest przejezdna.

Nasza czytelniczka ostrzega jednak o trwających robotach. W Rumi na ulicy Dębogórskiej zajęty jest prawy pas ruchu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

12:51

W dniach 13-30.10.2014 - wprowadzony będzie ruch wahadłowy na ul. Przegalińskiej w Gdańsku. Związane jest to z prowadzonymi tam pracami bitumicznymi (odcinek od skrzyżowania z ul. Świbnieńską do skrzyżowania z ul. Uzdrowiskową).

Prace odbywać się będą odcinkami po ok. 200 metrów.

12:48

Jak informuje nas Magda, która zmierza z Wejherowa do Redy, droga jest przejezdna i śmiało możemy jechać maksymalną dozwoloną prędkością.

12:15

Uwaga kierowcy jadący do Słupska! Około godziny 12:00 w miejscowości Wielogłowy doszło do zderzenia dwóch aut. Na krajowej szóstce wprowadzono ruch wahadłowy.

10:23

Stłuczka przed przed Operą Bałtycką w Gdańsku. Samochody zostały usunięte na pobocze, nie ma zatem większych zatorów.

07:43

Na Podwalu Przedmiejskim w Gdańsku w kierunku Elbląga z ciężarówki najprawdopodobniej wysypał się cukier. Kierowcy natrafią w tym miejscu na utrudnienia.

07:40

Postoimy też przed wjazdem na rondo w Chwaszczynie od strony Wejherowa.

07:30

Tradycyjnie korki tworzą się między Bolszewem a Wejherowem. Najgorzej jest przy Centrum Handlowym Comes aż do ronda.

Problemy występują również na ulicy Długiej w Bolszewie, gdzie trwa remont.