10.02.2012 10:24 0

Atomówki bez awansu

Tylko pierwszy set dał nadzieję ze kolejną niespodziankę w Lidze Mistrzyń. Po czterech następnych było jasne, że Atom Trefl Sopot odpadnie z rozgrywek.

W rewanżowym meczu zawinił kiepski blok i brak skuteczności. Wykorzystały to dużo bardziej utytułowane rywalki. Mecz skończył się wynikiem 3:1. Identycznie jak pierwsze spotkanie, tyle że wtedy górą były sopocianki. O awansie zadecydował złoty set. Niestety i w tej partii przyjezdne nie miały zbyt wiele do powiedzenia. Atom przegrał 6:15 i odpadał z dalszych rozgrywek.

Atom Trefl – Rabita Baku 1:3 (25:22, 14:25, 20:25, 20:25)

ATOM TREFL SOPOT : A.Glass, Hodge, Dziękiewicz, Kożuch, Sieczka, Ssuschke-Voigt, Maj (libero) oraz Saad, Konieczna, Bełcik, Tokarska

RABITA BAKU: Spicer, Starović, Krsmanović, Mammadowa, Osmokrović, Golubović, Popović (libero)