17.01.2012 14:01 0

Euro nieatrakcyjne dla Polaków

Kiedy Polacy masowo wyruszą na wakacje? Wiele wskazuje, że będzie to czerwiec, kiedy z całego świata zjadą się piłkarscy kibice.

Nie każdy ma w planach kibicowanie biało-czerwonym. Euro 2012 to przede wszystkim zysk. Po wynajęciu mieszkania na czas rozgrywek można wybrać się na zasłużony odpoczynek do ciepłych krajów. W tym okresie nad morzem spodziewać się należy tłumów i dużego wzrostu cen. Hotelarze już teraz ostrzegają przed 30-procentową podwyżką.

Mistrzostwa będą wielkim wydarzeniem, które okupimy staniem w korkach. Do Gdańska przyjedzie kilka tysięcy kibiców na mecze Hiszpanów, Włochów i Irlandczyków. Zamieszania na pewno będzie sporo. Ci, którzy chcą tego uniknąć już teraz rezerwują podróż, póki ceny nie poszybowały w górę.

Z takiej sytuacji zamierzają korzystać biura podróży, które właśnie na okres czerwiec-lipiec oferować zamierzają promocyjne wyjazdy do letnich kurortów. Dużo popularnością cieszą się także Mazury, które ponownie stają się modne, a pozostają z dala od piłkarskich imprez.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24