12.02.2024 07:17 0 Materiał Partnera Materiał partnera

Na CZEŚĆ Gdyni! Wielka loteria w Centrum Riviera z pulą nagród ponad 120 000 zł

Materiał Partnera

Z okazji 98. Urodzin Gdyni, Centrum Riviera przygotowało dla swoich klientów nie lada atrakcję – wielką loterię z nagrodami o wartości ponad 120 000 zł!.

Od 2 do 17 lutego w centrum stanie specjalne, inspirowane architekturą Gdyni stoisko loteryjne, w którym powalczyć będzie można o atrakcyjne nagrody – karty podarunkowe oraz oryginalne saszetki/nerki wykonane specjalnie dla Riviery przez cenioną gdyńską markę Mana Mana. Każdego dnia do wygrania będzie nagroda główna – karta podarunkowa o wartości 5 000 zł.

By wziąć udział w walce o nagrody należy:

  • w dniach trwania loterii zrobić zakupy w sklepach i punktach usługowych w centrum Riviera o minimalnej wartości 150 zł, na maksymalnie 2 paragonach; UWAGA: maksymalna wartość zakupów dokonanych w hipermarkecie Auchan, wliczana do wartości paragonów uprawniających do wzięcia udziału w loterii, to 50 zł. Oznacza to, że nawet jeśli paragon z hipermarketu dokumentować będzie zakupy o większej wartości, w loterii zostanie uznana tylko kwota 50 zł, a pozostałe 100 zł pochodzić musi z innego sklepu/punktu usługowego na terenie centrum Riviera;

  • odebrać kupon loteryjny u sprzedawcy w sklepie lub na stoisku loteryjnym, usytuowanym na poziomie 0, w pobliżu fontanny;

  • zarejestrować kupon na specjalnym standzie – niezbędny będzie do tego telefon komórkowy;

  • uruchomić portowy dźwig i walczyć o nagrody!

Stoisko loteryjne czynne jest w godzinach 12:00 – 20:00. Loteria nie obejmuje niedziel niehandlowych, czyli 4 i 11 lutego. Regulamin akcji znajduje się na https://silvertouch.pl/loteriariviera oraz na stoisku obsługi loterii. Zapraszamy do zabawy i walki o nagrody!


Czytaj również: