20.11.2023 08:05 0 Materiał Partnera Materiał partnera

Holter Help w Wejherowie: Twoje Serce pod Stałą Opieką

Materiał Partnera

W dzisiejszych czasach, kiedy tempo życia nieustannie wzrasta, troska o zdrowie serca powinna stać się priorytetem dla każdego z nas. Centrum Telekardiologiczne HolterHELP oferuje mieszkańcom Wejherowa nowoczesne badania Holterowskie EKG – nieocenione narzędzie w diagnostyce kardiologicznej, które pozwala na monitorowanie pracy serca przez 24 godziny na dobę. To badanie jest szczególnie istotne dla osób, które doświadczają niepokojących objawów, takich jak bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, nieregularne bicie serca czy nieuzasadnione omdlenia.

Jeśli zauważysz u siebie lub u bliskich objawy mogące wskazywać na problemy z sercem, nie zwlekaj. Holter EKG jest szczególnie polecany osobom, które doświadczają niewyjaśnionych przypadków duszności, bólów w klatce piersiowej, nieregularnego rytmu serca czy omdleń. Badanie to jest również cenne w monitorowaniu skuteczności leczenia zaburzeń rytmu serca oraz w wykrywaniu rzadkich zaburzeń, które mogą nie być zauważone podczas standardowego EKG.

HolterHELP wyróżnia się na tle innych placówek kilkoma istotnymi cechami:

  • Kardiolodzy z wieloletnim doświadczeniem: W HolterHELP pracują specjaliści z bogatym doświadczeniem, co gwarantuje najwyższą jakość usług.

  • Nowoczesne systemy holterowskie: Używane urządzenia są na najnowszym poziomie technologicznym, co zapewnia dokładność i wiarygodność wyników.

  • Profesjonalna opieka w trakcie badania: Pacjent otrzymuje pełne wsparcie od momentu zamówienia badania aż do otrzymania wyników.

  • Analiza i opis badania w 24h: Szybki czas otrzymania wyników jest kluczowy dla osób potrzebujących szybkiej diagnozy.

Zamówienie badania jest możliwe online lub telefonicznie. Podczas zamówienia należy podać rodzaj badania, dane pacjenta oraz adres dostawy. HolterHELP oferuje różne rodzaje badań, w tym Holter EKG dla dzieci. Urządzenie Holter EKG oraz potrzebne akcesoria są dostarczane bezpośrednio do domu pacjenta. Asystent z Centrum pomoże w podłączeniu Holtera i uruchomieniu badania. Holter rejestruje pracę serca przez całą dobę, nie ograniczając codziennych aktywności pacjenta. Po zakończeniu, urządzenie jest odsyłane do Centrum. Wyniki są dostarczane w formie szczegółowego raportu, z możliwością konsultacji z kardiologiem.

Medyk Online: Twoja Teleporada po Badaniu Holterowskim

Po przeprowadzeniu badania Holterowskiego EKG w Wejherowie dzięki HolterHELP, pacjenci mają również dostęp do dodatkowych usług telemedycznych oferowanych przez Medyk Online. To kompleksowe rozwiązanie, które łączy zaawansowaną diagnostykę z bezpośrednią opieką zdrowotną online, zapewniając wsparcie medyczne bez konieczności opuszczania domu.

Medyk Online oferuje teleporady z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, które są dostępne w zaledwie 15 minut od złożenia zapytania. Dzięki tej usłudze pacjenci mogą szybko uzyskać poradę medyczną, e-receptę lub e-skierowanie, co jest szczególnie korzystne w kontekście kontynuacji leczenia po badaniu Holterowskim. Proces jest prosty i intuicyjny – wystarczy wypełnić wywiad medyczny online, opłacić usługę, a następnie oczekiwać na kontakt z lekarzem. Teleporada może obejmować kontynuację leczenia, w tym wystawienie recepty, co jest kluczowe dla zapewnienia ciągłości opieki​​​​​​​​.


Czytaj również: