18.10.2021 15:20 0 WH/TTM

Marcin Sójka wystąpił na scenie Fabryki Kultury

Fot. TTM

Za nami koncert Marcina Sójki – zwycięzcy dziewiątej edycji show „The Voice of Poland’. Muzyk wystąpił w redzkiej Fabryce Kultury.

W niedzielę (17 października) w Redzie odbył się koncert Marcina Sójki, który oprócz bycia piosenkarzem, jest także autorem tekstu i realizatorem dźwięku. W rozmowie z Twoją Telewizją Morską przed występem wyznał, że fani mogą spodziewać się nowych utworów na koncercie.

Plan jest na kolejną płytę i single. To bardzo żmudna praca i bardzo trudna, czasem coś co nam się podoba, niekoniecznie może ujrzeć światło dzienne. To nieustająca walka, ale też wielka radość, aby tworzyć i pokazywać słuchaczom nowe rzeczy – mówi Marcin Sójka.

W 2018 roku wygrał 9 edycję programu The Voice of Poland, a już rok później jego singiel „Zaskakuj mnie“, który stał się przebojem. Marcin nie zwalniał tempa – jego kolejny singiel pt. „Dalej“ pokrył się złotem. W 2019 roku ukazał się debiutancki album artysty „Kilka prawd“. Na festiwalu w Opolu zdobył nagrodę publiczności. Na Youtube jego utwory zanotowały ponad 25 milionów użytkowników.

Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM

Fotogaleria z wydarzenia..

Ludzie przychodzą, bilety się sprzedają. Póki co jesteśmy, działamy i daj Boże nic nie wskazuje na to, żeby było inaczej. W najbliższą niedzielę koncert „Więcej wierzyć” Weroniki Korthals w kościele św. Antoniego, potem „Zaduszki jazzowe” w kościele przy ul. Gdańskiej – wymienia Tomasz Wiśniewski, dyrektor Fabryki Kultury.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24