18.09.2011 21:43 0

Rafał Karcz przegrał walkę o pas zawodowego Mistrza Europy

Podczas Zawodowej Gali Sportów Walki w Pułtusku, podczas walki wieczoru: Rafał Karcz vs Georg Varanyan z Armenii – walka full contact zakontraktowana na 5 rund, doszło do nokautu w rundzie 3.

Mimo, że Rafał Karcz na kartach sędziowskich przez 3 rundy prowadził na punkty z Armeńcem, chwila odsłonięcia gardy przez Karcza okazała się przełomowa. Podczas ataku zawodnika z Wejherowa, opadła prawa ręka, wykorzystał to Vardanyan, który lewym sierpowym uderzył bardzo mocno w głowę. Rafał Karcz mimo zamroczenia utrzymał się na nogach, lecz Pani sędzia nie zezwoliła już na kontynuowanie walki.

  • „Dziękuję za pomoc w przygotowaniach Mateuszowi Zielińskiemu, za Jego poświęcony czas dla mnie”. Dziękuję za wsparcie finansowe Panu Marcinowi Laskowskiemu – Elektryka Pojazdowa ul. Ofiar Piaśnicy 17, dziękuje Panu Tomaszowi Hinz – apteka internetowa APTE.pl za zapewnienie mi odżywek oraz witamin na czas przygotowań do walki oraz władzom Miasta Wejherowa za wspieranie mojej działalności sportowej.” - powiedział po walce Karcz.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24