23.07.2019 11:30 0 mike

Wejogranie 2019 – przygotuj się na moc atrakcji i nagród

Fot. Marek Trybański/TTM

Czas rozpocząć finałowe odliczanie do Wejogrania 2019! Każdy, kto pojawi się w najbliższą niedzielę (28 lipca) na Polanie Piknikowej Parku Miejskiego w Wejherowie, będzie nie tylko mógł skorzystać z wielu atrakcji, ale i wygrać cenne nagrody. Przypominamy – początek imprezy o godzinie 16:30.

To już tradycja, że na Wejograniu nie może zabraknąć dobrej zabawy, muzyki i nagród. W tym roku będą one naprawdę atrakcyjne i już czekają w magazynie na nowych właścicieli.

Przypominamy – do czwartku (25 lipca) można wziąć udział w konkursie Twojej Telewizji Morskiej pn. „Zrób sobie selfie z TTM”. Nagrodą główną będzie pięciodniowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Willa Złota w Karwi. Druga nagroda, ufundowana przez firmę San Tech, to voucher na zakupy o wartości 1500 złotych. Trzecią nagrodą będzie kosiarka elektryczna od firmy Rotor. Więcej o zabawie konkursowej pisaliśmy tutaj.

Mat. pras.

Fot. Nadmorski24.pl

Z kolei w Konkursie dla Panów główną nagrodą będzie rower męski ufundowany przez Telewizję Kablową Chopin. Będzie można także wygrać voucher na zakupy do Alex Sport o wartości 500 złotych. Fanów motoryzacji na pewno ucieszy możliwość skorzystania z weekendu „za kółkiem” w nowym aucie. Firma JD Kulej Auto ufundowała tę nagrodę, z możliwością przejechania 500 kilometrów.

Fot. Marek Trybański/TTM

Fot. Marek Trybański/TTM

Fot. Marek Trybański/TTM

W Konkursie dla Pań główną nagrodą jest rower ufundowany przez Kaszubski Bank Spółdzielczy. Ponadto będzie może wygrać dwa vouchery do Body Space o wartości 600 i 150 złotych. Atrakcyjnych nagród nie zabraknie oczywiście również dla dzieci, a wśród nich m.in. gry ufundowane przez firmę Alexander, modne plecaki, zabawki i mnóstwo gadżetów.

Fot. Marek Trybański/TTM

Fot. Marek Trybański/TTM

Fot. Marek Trybański/TTM

Fot. Marek Trybański/TTM

Fot. Marek Trybański/TTM

Fot. Nadmorski24.pl

Fot. Nadmorski24.pl

Fot. Nadmorski24.pl

Na pikniku będzie można się spotkać z przedstawicielami wszystkich mediów Nadmorskiej Grupy Medialnej – Twojej Telewizji Morskiej, Radia Norda FM, Telewizji Kablowej Chopin i portalu Nadmorski24.pl. Wspólne świętowanie i zabawę umilą występy muzyczne i kabaretowe. Będzie można też skorzystać z oferty punktów gastronomicznych. Jak na urodziny przystało, nie zabraknie też okolicznościowego tortu dla wszystkich. Zwieńczeniem imprezy będzie gościnny występ Sylwii Grzeszczak z zespołem.

Nagrody już są przygotowane! A Wy? Czy już zarezerwowaliście czas na niedzielne popołudnie? Do zobaczenia na Polanie Piknikowej!


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24