10.07.2019 15:45 2 raz

Do parku po książki i na spektakl

fot. UM Wejherowo

Wejherowscy bibliotekarze korzystając z letniej pory postanowili się „przenieść” do miejscowego parku. Można u nich pożyczyć ciekawą książkę, a najmłodsi będą mogli obejrzeć teatrzyk. Teraz w nowych, bardziej dogodnych godzinach.

W wakacyjne czwartki i piątki, a więc do końca sierpnia, od godziny 14:00 do 18:00 na tarasie Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej od strony Parku Miejskiego w Wejherowie, można pożyczyć dobrą literaturę. To letnia biblioteka Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Zmieniliśmy godziny funkcjonowania Biblioteki Letniej w parku ze względu na to, że w godzinach popołudniowych więcej osób spaceruje i przebywa w naszym pięknym parku, niż w godzinach rannych. Zachęcamy, aby korzystać z naszej letniej oferty bibliotecznej. Polecamy literaturę dla dorosłych i dla dzieci. Mamy też codzienną prasę, którą można poczytać na ławeczce. Można tutaj uzyskać informacje o naszych ebookach i skorzystać również z oferty książek elektronicznych. Ponadto dla dorosłych mamy atrakcyjną ofertą spotkań i spacerów po parku z fitoterapeutą i zielarzem Michałem Konkolem w ramach spotkań pt. „W kręgu zdrowia i urody” – informuje Ewelina Magdziarczyk-Plebanek, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wejherowie.

Książki i publikacje to nie wszystko. Biblioteka oferuje też dla dzieci pokazy Teatrzyku Kamishibai, które zaplanowano na dwa pierwsze piątki lipca i sierpnia o godzinie 14:00 przy tarasie muzeum od strony fontanny.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24