26.06.2019 11:40 23 PM

Uwaga! Na 12 Marca w Wejherowie zmieniono organizację ruchu

Fot. pixabay.com

W związku z otwarciem nowego ronda na 12 Marca, na stałe zmieniła się organizacja ruchu na skrzyżowaniu Sikorskiego/Myśliwska.

Dotychczasowa droga z pierwszeństwem przejazdu z ulicy Myśliwskiej w ulicę Sikorskiego, od strony ulicy 12 Marca, stała się drogą podporządkowaną. Drogą z pierwszeństwem przejazdu obecnie na całej długości jest ulica Sikorskiego. Po obu stronach ulicy Myśliwskiej postawiono znak stop – mówi Zenon Hinca, komendant wejherowskiej Straży Miejskiej.

Zmiany obejmują zmianę pierwszeństwa przejazdu w obrębie skrzyżowania oraz na odcinku od ulicy 12 Marca do ulicy Sikorskiego obowiązuje ruch jednokierunkowy – informuje Zarząd Drogowy dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego.

Oznakowanie na miejscu oczywiście jest i – jak dodaje komendant – jest ono czytelne. Kierowców gubi jednak jazda na pamięć, w związku z czym od rana są tam stłuczki.

Kierowcy zmuszeni są stosować się do obowiązującego nowego oznakowania na tej drodze – dodaje Zenon Hinca.

Takie rozwiązanie będzie obowiązywało na stałe. Przypomnijmy, że w środę, 26 czerwca zakończył się remont na ulicy 12 Marca. W ramach remontu u zbiegu ulic 12 Marca i Torowej powstało rondo. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24