24.06.2019 10:38 2 mike/KPP Wejherowo

Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku w Kębłowie

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miniony czwartek (20 czerwca) w Kębłowie. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wejherowie.

Przypomnijmy – w ubiegły czwartek (20 czerwca) około godziny 9:00 na drodze krajowej nr 6 doszło do zderzenia osobowego volkswagena polo z samochodem ciężarowym marki DAF. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierujący osobówką 57-latek, mieszkaniec powiatu wejherowskiego, z nieznanych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. Niestety, nie udało się uratować życia 57-letniemu mężczyźnie. O wypadku informowaliśmy tutaj.

Droga w miejscu, gdzie doszło do wypadku, była całkowicie zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy lokalnymi drogami. Mundurowi zabezpieczyli ujawnione na miejscu ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną i sporządzili oględziny rozbitych pojazdów. W czynnościach brał udział biegły specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych oraz biegły lekarz medycyny sądowej, czynności nadzorował prokurator. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego wypadku – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

Trwa szczegółowe wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego zdarzenia drogowego. Osoby, które były świadkami wypadku, proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 58 672 97 53.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24