19.06.2019 14:50 2 mike

Ponad stu słuchaczy Kaszubsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej odebrało dyplomy

Fot. Damian Klechowicz/TTM

We wtorek (18 czerwca) odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów podyplomowych w Kaszubsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Wejherowie. Zaświadczenia odebrało łącznie ponad stu słuchaczy tej uczelni.

Bogaty wybór specjalności w zakresie studiów podyplomowych sprawia, że oferta wejherowskiej uczelni cieszy się dużą popularnością. Wśród nich można znaleźć popularne kierunki, poszukiwane na rynku pracy.

Ponad stu słuchaczy otrzymuje certyfikat ukończenia studiów podyplomowych, to znaczy, że jest zapotrzebowanie na tego typu ofertę. To również świadczy o znaczeniu naszej uczelni dla całego regionu. Jak na razie nasza uczelnia ma się dobrze i rokuje dobry rozwój – mówi prof. Marcin Pliński, rektor Kaszubsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Wejherowie.

Bardzo się cieszę, że oferta, którą przygotowała Kaszubsko-Pomorska Szkoła Wyższa, spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Studia podyplomowe skierowane są głównie do nauczycieli. Była to szeroka gama studiów – od integracji, poprzez zarządzanie oświatą. Nauczyciele kształcą, podnoszą swoje kompetencje i zdobywają dodatkowe umiejętności – zaznacza Gabriela Lisius, starosta wejherowski.

Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM Fot. Damian Klechowicz/TTM

Dużym powodzeniem cieszą się studia ekonomiczne. Wielu chętnych chce też studiować zarządzanie oświatą. Pełną ofertę studiów można sprawdzić tutaj.

W każdym wieku człowiek pragnie wiedzieć jak najwięcej, dlatego nie tylko studia typowo licencjackie cieszą się dużym powodzeniem, ale też studia podyplomowe. Dodatkowy kierunek, niekoniecznie związany z wykonywanym zawodem, poszerza wiedzę w danym zakresie – podsumowuje Gabriela Lisius.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24