04.06.2019 13:33 0 mike

Poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku w Górze

Fot. TTM

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie prowadzą czynności ws. ustalenia okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w miniony poniedziałek (3 czerwca) w Górze. Świadkowie tego tragicznego zdarzenia proszeni są o kontakt z wejherowską komendą.

Przypomnijmy – do tragicznego w skutkach zderzenia motocykla marki Honda z osobowym volkswagenem doszło około godziny 18:30. O wypadku poinformowaliśmy w tym artykule.

Na miejsce zostali skierowani policjanci z drogówki oraz technik kryminalistki. Ze wstępnych informacji funkcjonariuszy wynika, że doszło do zderzenia volkswagena, którym kierował 25-latek z motocyklem, którym kierował 27-latek. Motocyklista wiózł 18-letniego pasażera – relacjonuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Niestety, mimo podjętej akcji reanimacyjnej, nie udało się przywrócić czynności życiowych u 27-latka. Osiemnastolatek z licznymi obrażeniami ciała został odwieziony do szpitala. Czynności na miejscu nadzorował prokurator. Kierowca volkswagena był trzeźwy.

Trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego wypadku. Osoby, które były jego świadkami, proszone są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. Można dzwonić pod numer 58 672 97 53 lub 58 672 97 50.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24