18.03.2019 16:05 0 PM/KPP Wejherowo

Edek w akcji – znowu wywąchał narkotyki

Źródło: KPP Wejherowo

Pies Edek, który służy w Pomorskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Gdyni, znowu wytropił narkotyki, tym razem znajdowały się w piwnicy, na poddaszu czy w bucie w przedpokoju. W związku ze sprawą zatrzymano 32-latka.

Kilka dni temu na terenie powiatu wejherowskiego policjanci z psem tropiącym przeszukali pomieszczenia gospodarcze, piwnicę oraz mieszkanie. To kolejna udana akcja Edka, ostatnio o psie pisaliśmy tutaj.

Podczas sprawdzania tych pomieszczeń pies tropiący Edek ujawnił narkotyki w piecu znajdującym się w piwnicy, na poddaszu pomieszczenia gospodarczego oraz w przedpokoju w bucie – informuje wejherowska policja.

Łącznie wykryto narkotyki o wadze prawie 600 gramów oraz dopalacze o wadze prawie 400 gramów – środki odurzające zostały zabezpieczone.

Mundurowi w związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków i dopalaczy zatrzymali 32-latka. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. W sobotę został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24