22.02.2019 16:00 3 PM

Cezary Pazura wystąpi dla kobiet w Bolszewie

Źródło: mat.pras.

Dzień Kobiet w gminie Wejherowo uświetni prawdziwa gwiazda polskiej sceny i kina. Do Bolszewa ze swoim programem satyrycznym przyjedzie Cezary Pazura. Wydarzenie odbędzie się 9 marca, a wstęp na nie jest darmowy.

8 marca to wyjątkowa data w kalendarzu. Corocznie w gminie Wejherowo z tej okazji organizowane są wydarzenia dedykowane paniom. Dzień Kobiet stał się wspaniałą okazją do podziękowania im za aktywne uczestnictwo w życiu gminy. Z roku na rok występy znanych artystów przyciągają coraz liczniejszą rzeszę widzów. Wzorem lat ubiegłych, także i w tym roku gmina przygotowała moc atrakcji – informuje Urząd Gminy Wejherowo.

Dzień Kobiet z Cezarym Pazurą odbędzie się 9 marca o godzinie 19:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bolszewie. Dla każdej z pań uczestniczących w wydarzeniu będzie upominek.

Źródło: mat.pras.

Cezary Pazura ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów i twórcą autorskiego kabaretu. Zagrał w ponad 60 filmach produkcji polskiej, austriackiej i niemieckiej. Cezary Pazura to wielokrotny laureat Złotej Kaczki. W 1991 i 1996 roku otrzymał Złote Lwy Gdańskie. Rola w filmie „Psy 2. Ostatnia Krew” przyniosła mu nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmów w Valenciennes. Grał m.in. u Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego, Juliusza Machulskiego, Władysława Pasikowskiego. Niezapomniane aktorskie kreacje stworzył w filmach: „Sztos”, „Chłopaki nie płaczą”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Kiler”, „Ajlawju”, „Szczęśliwego Nowego Jorku”. Aktor ceni sobie żywy kontakt z publicznością, dlatego tworzy p[rogramy rozrywkowe, z którymi występuje w całej Polsce. Uprawia satyrę obyczajową. Ma odciśniętą dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach i własną gwiazdę w Alei Gwiazd w Łodzi.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24