16.02.2019 13:30 0 raz

Wejherowo będzie miało swoich ‘sportowców roku’

Fot. UM Wejherowa

Z inicjatywy środowiska sportowego Wejherowa, w stolicy powiatu odbędzie się Gala Sportu. Podczas uroczystości ogłoszone zostaną wyniki Konkursu na Najlepszego Sportowca i Trenera 2018 roku. Trwa zgłaszanie kandydatów do tych zaszczytnych tytułów.

Jak podaje wejherowski magistrat, konkurs na sportowca i trenera to nie wszystko. Podczas gali zostaną także przyznane nagrody w innych kategoriach: drużyna roku, wydarzenie sportowe roku, sportowa nadzieja, lider sportu szkolnego (osiągnięcia za rok szkolny 2017/2018), sportowiec sportu szkolnego (osiągnięcia za rok szkolny 2017/2018), sponsor roku oraz wyróżnienia specjalne.

Rozstrzygnięcia Konkursu dokona powołana przez Prezydenta Miasta Wejherowa Kapituła, w skład której wchodzą działacze sportowi, radni wspierani przez Urząd Miejski. Uroczysta Wejherowska Gala Sportu odbędzie się dnia 26 marca 2019 roku w Filharmonii Kaszubskiej – wyjaśniają miejscy urzędnicy.

I dodają, że zgłoszenia do wszystkich kategorii Wejherowskiej Gali Sportu znajdują się w załącznikach pod artykułem. Zgłoszenia kandydatów wraz z opisem ich osiągnięć można składać do dnia 11 marca 2019 r. w WKSSSPiT UM w Wejherowie.

Niezbędne pliki można pobrać tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24