22.02.2014 15:03 0

Dzień Własności Intelektualnej w PPNT Gdynia

Czy twoje rozwiązanie posiada zdolność patentową? Czy jest czyste patentowo? Nad jakimi rozwiązaniami pracuje się ostatnio w twojej branży? Czy prowadzone przez ciebie prace badawczo - naukowe nie roztrząsają rozwiązanego już problemu? Odpowiedzi na te pytania można uzyskać na kolejnym spotkaniu z cyklu: „Dzień Własności Intelektualnej w PPNT Gdynia". Spotkanie odbędzie się w czwartek, 27 lutego 2014 r. o godz. 10.00 w Regionalnym Ośrodku Informacji Patentowej mieszczącym się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym (al. Zwycięstwa 96/98). Przyjmowane są już zapisy na wydarzenie.

Warsztaty mają za zadanie pokazać jak poszukiwać pożądanych informacji korzystając z wybranych, nieodpłatnych baz patentowych. Następnie odbędą się konsultacje w sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej.

Program wydarzenia:

  • godz. 10.00 - 11.10 - Metodyka prowadzenia badań patentowych Anna Kwapich, rzecznik patentowy, Regionalny Ośrodek Informacji Patentowej w PPNT;
  • godz. 11.10 - 11.30 - Przerwa;
  • godz. 11.30 - 12.30 - Przykładowe badanie - warsztaty Dorota Nocuń, Regionalny Ośrodek Informacji Patentowej w PPNT;
  • godz. 12.30 - 14.00 - „Drzwi otwarte" w ROIP - zapraszamy na bezpłatne konsultacje!

Podczas warsztatów mile widziana praca z własnym laptopem. Sala wyposażona będzie w ograniczoną liczbę komputerów. Na pytania uczestników odpowiadać będą: rzecznik patentowy oraz specjalista ds. informacji patentowej.

Miejsce: Regionalny Ośrodek Informacji Patentowej w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, Sala D w Centrum Konferencyjnym PPNT Gdynia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja internetowa poprzez stronę: www.roip.evenea.pl lub telefoniczna (tel. 58 698 21 98) do dnia 25.02.2014 r.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...