Koncert ‘Od nocy do nocy’ w Redzie

Koncerty, Reda

Data 24.06.2022
Miejsce Park miejski
Miejscowość Reda
Bilety Wstęp wolny

W piątek (24 czerwca) w redzkim parku wystąpi Joanna Aleksandrowicz z koncertem „Od nocy do nocy”, czyli repertuar filmowo-musicalowy na łonie natury.


„W roku 2022 Joanna Aleksandrowicz wraz z zespołem muzyków z koncertem polskiej muzyki filmowej „Od Nocy do Nocy” odwiedzi perły historii naszego kraju, ale też miejsca piękne nieodkryte.


Koncert, który artystka zagrała na ponad 200 scenach muzycznych w Polsce i za granicą łączy ludzi, stawia na wysoką jakość przekazu jako wyraz szacunku do publiczności.
Muzyka z filmów i musicali tj. Vabank, Noce i Dnie, Halo Szpicbródka zabrzmi też w nieodkrytych, dziewiczych plenerach, w ogrodach, parkach, na plażach, tam gdzie natura nie została jeszcze naruszona przez dłoń człowieka.


Koncerty „Od Nocy do Nocy” realizowane są przy wyjątkowych aranżacjach świetlnych, w towarzystwie klimatycznych abażurów, na scenie z dywanów, w blasku żywego ognia, pochodni i girland. Wszystko nabiera niesamowitych kształtów przy zachodzie słońca, a muzyka płynie w otchłań natury, historycznej architektury i pięknych krajobrazów”.