Zabawa dla całej rodziny, czyli Dzień Dziecka w Centrum Riviera

Inne, Gdynia

Data 04.06.2022
Miejsce Riviera
Miejscowość Gdynia

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym wielu rodziców zastanawia się nad tym, dokąd tego dnia zabrać swoje ukochane pociechy. W tym roku, niezwykle interesującą propozycję dla najmłodszych i tych nieco starszych przygotowało Centrum Riviera. Warsztaty z tiktokerami, lekcje dla początkujących influencerów, warsztaty taneczne czy występy teatralne - to tylko niektóre aktywności zaplanowane w ramach Dnia Dziecka w Rivierze, które odbędzie już w sobotę 4 czerwca w godzinach 12:00-18:00.

Dzień Dziecka kojarzy się z prezentami i rodzinnym wyjściem na lody lub pizzę. Okazuje się jednak, że może być to też idealny czas do tego, aby rodzice lepiej poznali swoje pociechy oraz świat jakim na co dzień się otaczają. Właśnie dlatego, z okazji święta najmłodszych, Centrum Riviera przygotowało mnóstwo atrakcji, a wśród nich spotkania z idolami dzieci, czyli gwiazdami Internetu.

- Zapraszamy dzieci i rodziców do Centrum Riviera, by wspólnie świętować ten ważny dzień. Warto sprawić, by to święto było dla naszych pociech wyjątkowe i niezapomniane. W tym roku w Centrum Riviera przygotowaliśmy spotkania z idolami młodego pokolenia - osobami ze świata Internetu, które opowiedzą jak wygląda ich praca od kuchni i poprowadzą warsztaty. Będą również bardziej tradycyjne atrakcje, m.in. przedstawienie teatralne i zajęcia taneczne. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Paweł Brach, dyrektor ds. marketingu i PR w Centrum Riviera.

Wyjątkowych atrakcji nie zabraknie

Dzień Dziecka w Rivierze rozpocznie się w sobotę 4 czerwca o godzinie 12:00. Dzieci i rodziców przywita Teatr Qfer, który przedstawi “Królewnę Śnieżkę”. Kolorowa scenografia, piękne kostiumy i ponadczasowa historia z pewnością zauroczą małych widzów, ale też spodobają się dorosłym. O 13:55 odbędzie się występ cheerleaderek, który rozgrzeje publiczność przed warsztatami tanecznymi. Zajęcia poprowadzi Sebastian Kowalczyk - tancerz, aktor i tiktoker, znany m.in z programu Tylko Taniec. O godzinie 15:00 odbędą się warsztaty zatytułowane “Jak podbić Internet”, gdzie dzieci poznają zawód influencera od kuchni i nauczą się od swoich idoli jak stawiać pierwsze kroki w Internecie. Dzieciaki będą miały możliwość nagrań ze swoimi ulubionymi twórcami i zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia. Ponadto, gwiazdy będą także odpowiadać na wszystkie pytania młodej publiczności.

Kolejną niezwykłą atrakcją dostępną podczas Dnia Dziecka w Rivierze będzie FreezeMe. Jest to system 10 aparatów wykonujących jednocześnie 10 ujęć i natychmiast przetwarzających je w ruchome zdjęcie w formie gif 3D, które tworzy niesamowity, przestrzenny efekt. Bez wątpienia będzie to duża gratka dla wszystkich najmłodszych gości, którzy wykonane fotografie będą mogli udostępnić w mediach społecznościowych lub wydrukować w formie statycznego zdjęcia. Na miejscu będzie dostępna także specjalna strefa kreacji makijażu i fryzur, gdzie wszyscy chętni będą mogli zadbać o swoje wystrzałowe stylizacje.

- Zależy nam na tym, żeby nasze centrum było przyjazne dla rodzin i aby każdy bez względu na wiek czuł się tutaj dobrze. Z tego względu często organizujemy konkursy z nagrodami dla uczniów oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych. Warto nas odwiedzić całą rodziną nie tylko z okazji Dnia Dziecka - przez cały rok w Rivierze dostępne są sale zabaw, sklepy z zabawkami, specjalna strefa gastronomiczna dla najmłodszych oraz kino, gdzie można obejrzeć

premierowo filmy animowane, które pokochają zarówno młodsi, jak i starsi – mówi Paweł Brach.

Spędzenie Dnia Dziecka w Rivierze to idealny pomysł na prezent. Jedyne tego rodzaju wydarzenie w okolicy, będzie obfitowało w wiele aktywności oraz emocji na najwyższym poziomie, których dzieci z pewnością długo nie zapomną.