Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Plac Piękna

Inne, Gdynia

Data 04.03.2022 00:00-05.03.2022 00:00
Miejsce Centrum Riviera
Miejscowość Gdynia

Plac Piękna w Centrum Riviera to wydarzenie, podczas którego co roku celebrujemy kobiece piękno! Z okazji Dnia Kobiet przypomnimy wszystkim paniom o ich niepowtarzalności, zachęcimy do wprowadzenia pozytywnych zmian w życiu i wizerunku.

W tym roku świętujemy w dniach 4-5 marca 2022 r. w godz. 11.00 – 19.00. Plac Piękna usytuowany będzie w centralnym miejscu Riviery – przy Fontannie. Razem z Najemcami oraz zewnętrznymi Partnerami wydarzenia zadbamy o dobre samopoczucie Kobiet - zarówno fizyczne jak i psychiczne. W ich utrzymaniu pomogą m.in. Vision Express, Family Optic, Paris Optique, Sunloox, Zdrofit, Gdyńskie Centrum Zdrowia, Amazonki Gdynia, UCK w Gdańsku, Projekt “Rzetelnie o życiu z rakiem”, Osteokobieta oraz Środowiskowy Dom Samopomocy Wąsowicza 3. Kobiety dowiedzą się więcej o profilaktyce zdrowia kobiet, skorzystają z darmowych konsultacji z psychologiem, onkologiem, fizjoterapeutą, dietetykiem, trychologiem, a także przebadają wzrok, skórę głowy, ciśnienie, saturację, cukier oraz skład i masę ciała. Te osoby, które chciałyby zadbać o swoją sylwetkę na wiosnę będą mogły skorzystać z konsultacji z trenerem personalnym. Nie zabraknie również czegoś dla naszego umysłu - chętne osoby dowiedzą się jak dbać o pamięć i koncentrację.

Podczas Placu Piękna nie może zabraknąć tematów dotyczących urody. Na wszystkie kobiety czekać będą m.in. zabiegi modelowania twarzy i sylwetki, zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, endermomasaż, zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Megashape i masaże dłoni. Nie zabraknie profesjonalnych badań skóry i porad pielęgnacyjnych dla kobiet w każdym wieku. Panie dowiedzą się także jak dbać o cerę i włosy oraz w jaki sposób dobierać kosmetyki. Poznają najnowsze trendy zapachowe i makijażowe oraz uzyskają porady profesjonalistek w zakresie stylizacji paznokci. Specjaliści pomogą także dobrać oprawki do okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, tak by były zgodne z trendami na nadchodzącą wiosnę. Na uczestniczki czekać będą także próbki kosmetyków, vouchery zniżkowe i konkursy! O kobiece piękno zadbają profesjonaliści z Sephora, The Body Shop, Douglas, Inglot, Golden Rose, Kontigo, Monat, Neonail, Rituals, Instytut Kosmetologii BEYOUTIFUL, Abacosun czy SVR.

Wszystkie przewidziane atrakcje udostępnione zostaną nieodpłatnie. Plac Piękna to świetna okazja do rozrywki i zadbania o siebie, a także do odkrywania i celebrowania swojej kobiecości.