Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Projekt Rodzinka w CH Riviera

Inne, Gdynia

Data 17.11.2018 11:00
Miejsce Centrum Handlowe Riviera
Miejscowość Gdynia

Wychowanie dzieci to duże wyzwanie, szczególnie dziś, w pędzącym świecie, wypełnionym nowymi technologiami i nadmiarem bodźców. Centrum Riviera, jako miejsce przyjazne rodzinie, postanowiło wyjść naprzeciw potrzebom obecnych i przyszłych rodziców, dostarczając im dawkę wiedzy, która ułatwi codzienną komunikację z dziećmi. Tak właśnie powstał Projekt Rodzinka, niezwykły cykl spotkań i warsztatów, prowadzonych przez specjalistów w przestrzeni Centrum.

 

Cel, który postawiła sobie Riviera, to dostarczanie rodzicom fachowej wiedzy, a także inspirowanie ich do szukania nowych metod wychowawczych oraz wspólnego, kreatywnego spędzania czasu z dzieckiem. W ramach cyklu poruszana będzie tematyka psychologii i relacji w rodzinie, edukacji, pielęgnacji malucha oraz zdrowego odżywiania. Planowane są także praktyczne warsztaty dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców. Wszystko po to, by wychowanie dzieci było prawdziwą przyjemnością i wyczekiwaną przygodą dla całej rodziny.

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę 17 listopada o godz. 11.00. Poprowadzi je wszechstronna i inspirująca Zuzanna Kołacz-Kordzińska, która opowie, jak kształtować dziecko bez form nacisku takich, jak kary i nagrody. Warsztaty odbędą się w kawiarni Starbucks - w przyjemnej, kameralnej atmosferze i przy dobrej kawie.

 

Zuzanna Kołacz-Kordzińska, która na co dzień zajmuje się szkoleniem rodziców, wprowadzi zebranych do dyskusji o tradycyjnym systemie kar i nagród. Czy ma on swoją rację bytu we współczesnym świecie, który opiera się na technologii i komunikacji w sieci? Jakie naprawdę pełni funkcje i dlaczego go stosujemy? Najważniejsze pytanie brzmi natomiast - czy działa?

 

Weźcie udział w projekcie i poznajcie alternatywy dla komunikacji z dzieckiem. Zapraszamy w sobotę 17 listopada o godzinie 11.00. Na spotkanie obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z przesłaniem swojego zgłoszenia na adres: [email protected]