Informacje z dróg

22.08.2016

07:17

Spokojnie na lokalnym odcinku krajowej szóstki, kierowcy muszą zredukować biegi jedynie na wysokości Gościcina i Bolszewa, tam nieco ciaśniej również na ulicy Szkolnej.

W Wejherowie bez utrudnień, podobnie na wojewódzkiej 218 od Krokowej przez Bieszkowice do Chwaszczyna, gdzie zwolnić należy jedynie na wysokości tamtejszego ronda.

Płynnie jedzie się trasą z Redy do Władysławowa. Podobnie sytuacja wygląda na drodze z Karwi do Helu.

Niewielkie spowolnienie także na Estakadzie Kwiatkowskiego, przed Leszczynkami w kierunku Obłuża. Na Obwodnicy Trójmiasta bez utrudnień.

21.08.2016

19:30

Na wysokości Lotos kolejka po benzynęi korek na a1 w stronę Łodzi

BM

16:44

Trzy wypadki na A1 - 167 km

Agnieszka

15:12

Trzy wypadki na A1 - 167 km

Agnieszka

14:09

W Redzie przy zjeździe na ulicę Gniewowską samochód uderzył w sygnalizację świetlną.

14:09

W Redzie przy zjeździe na ulicę Gniewowską samochód uderzył w sygnalizację świetlną.

12:41

Duży korek z Władysławowa w stronę Gdyni

Marta

20.08.2016

10:00

Wypadek na ul. Hutniczej w stronę Rumi

Up

19.08.2016

23:15

Wypadek w Nowym Dworze Wejherowskim. Poszkodowana jedna osoba, ruch płynny.

Magdalena

10:59

  • Korek w Chwaszczynie w kierunku Gdańska - informuje Kol.

09:15

Przybywa aut na drogach, kierowcy zmierzają w kierunku półwyspu. Pierwsze utrudnienia czekają na zmotoryzowanych przy wyjeździe z Obwodnicy na ulicę Morską w Chyloni. Utworzył się tam ponad kilometrowy korek.

Następnie korkuje się w Rumi przed rondem z ulicą Dąbrowskiego. Tłoczno jest także na krajowej szóstce w Redzie oraz dalej na ulicy Puckiej. Momentami zatory tworzą się także w Sławutówku w kierunku Pucka. Prawie kilometr ma korek przed rondem we Władysławowie od strony Swarzewa.

Bez utrudnień na drogach w Wejherowie i Bolszewie.

09:08

Liczymy na informacje od Państwa o utrudnieniach na drogach. Na zgłoszenia czekamy pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na portalu Nadmorski24.pl czy wiadomości na Facebooku. Najaktywniejszych użytkowników nagrodzimy biletami do kina.

08:13

Przybywa aut na pomorskich drogach. Miejscami zator tworzy się na trasie z Karwi do Władysławowa, dalej do Helu nie ma utrudnień.

  • Jest duży ruch, ale nie ma utrudnień na drodze z Redy Władysławowa - informuje Pani Natalia.

W Wejherowie tłoczno jest na ulicy Rybackiej. W Redzie korkuje się ulica Pucka w kierunku krajowej szóstki. Z powodu robót drogowych chwilami zator tworzy się na trasie z Bolszewa do Zamostnego.

08:12

Korkuje się wyjazd z Obwodnicy Trójmiasta na ulicę Morską w Gdyni - informuje Dorys-Car. Korek ma już ponad kilometr i dalej rośnie.

07:21

Płynnie jedzie się krajową szóstką w Wejherowie, Redzie, w Rumi. Nie ma utrudnień także w Gościcinie oraz na ulicy Morskiej w Gdyni.

Z Redy do Władysławowa i z Wejherowa do Krokowej jedzie się bez przeszkód. Podobnie sytuacja wygląda na trasie z Karwi do Władysławowa. Spokojnie na ulicy Puckiej w Redzie oraz na drogach w Rumi

W Wejherowie związku z budową ronda w ul. Necla i Gryfa Pomorskiego od poniedziałku (22 sierpnia) zamknięty zostanie odcinek ul. Gryfa Pomorskiego w tym rejonie.

Ulica Gryfa Pomorskiego przejezdna będzie do ul. Trepczyka (od ul. Konopnickiej) i do ul. Obrońców Kępy Oksywskiej (od ul. Orzeszkowej).