Informacje z dróg

18.11.2014

09:29

  • Około 17% prac przy budowie dojazdów do Pomorskiej Kolei Metropolitalnej już za nami. Prace toczą się zgodnie z harmonogramem. Na dojeździe i Węźle Jasień zakończyły się roboty przy wykonywaniu sieci wodociągowej i aktualnie sieć przełączana jest ze starej na nową. Zbrojone są konstrukcje wiaduktów oraz muru oporowego. Wykonane w podbudowie zostało około 200 metrów ulicy Nowej Myśliwskiej. Na dojedzie do Węzła Kiełpinek przeprowadzane są próby nowego gazociągu. Tu także wykonany został w warstwie podbudowy kolejny odcinek ulicy Szczęśliwej. W najbliższym czasie robotnicy powrócą w okolice ronda i rozpoczną prace przy przykanalikach deszczowych w niewykonanej części jezdni, tam także wykonana zostanie nowa warstwa podbudowy. Na Węźle Brętowo wykonane zostały roboty ziemne, krawężniki i podbudowy - informuje GIK.

09:26

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Najbardziej wytrwałych informatorów nagrodzimy wymianą opon.

09:26

Wejherowo przejezdne. Krajową szóstką jedziemy bez przeszkód.

08:30

Na Obwodnicy Trójmiasta na wysokości Demptowa samochód osobowy uderzył w bariery. Nikt nie został ranny, zablokowano jednak jeden pas ruchu.

17.11.2014

15:57

Rozpoczęły się roboty drogowe na ul. Polanki w Gdańsku, związane z budową PKM. Przez około tydzień w tym miejscu będzie zwężona droga, dodatkowo sterowanie tymczasową sygnalizacją - informuje Karol A7.

15:56

W Gdyni gęstnieje Kwiatkowskiego do Obłuża przejazd do ul. Dąbka wydłuża się dobre 5 minut - informuje Przemek.

14:15

Rozpoczęły się roboty drogowe na ul. Polanki w Gdańsku, związane z budową PKM. Przez około tydzień w tym miejscu będzie zwężona droga, dodatkowo sterowanie tymczasową sygnalizacją informuje nasz czytelnik, Karol.

14:13

W związku z wypadkiem na Rekowskiej Górce do około godziny 14:45 potrwają utrudnienia w ruchu dla innych kierowców. Wprowadzono ruch wahadłowy.

13:28

Na Rekowskiej Górce doszło do zderzenia czterech aut. Na miejsce udała się już straż pożarna. Więcej informacji wkrótce.

13:22

Kolizja na zjeździe z obwodnicy na Witomino- informuje nasz czytelnik. Mogą wystąpić utrudnienia.

12:37

Kolizja trzech aut na ul. Słowackiego w Gdańsku na miejscu jest policja.nie ma osób poszkodowanych - informuje Przemek.

11:51

Nadal trwają roboty drogowe przy ul. Judyckiego - informuje Karol A7

10:55

W Redzie bez korków. Należy jednak zwrócić uwagę na śliską nawierzchnię i zdjąć nogę z gazu.

10:03

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Najbardziej wytrwałych informatorów nagrodzimy wymianą opon.

09:15

Na Podwalu Przedmiejskim w Gdańsku w kierunku Centrum doszło do wypadku czterech samochodów - mówi nam Karol A7