Informacje z dróg

08.10.2014

15:18

Na trasie między Kębłowem a Wejherowem cisza przed burzą. Póki co na tej drodze jest spokojnie, lada moment rozpocznie się jednak popołudniowy szczyt.

13:09

Jak informuje nasza czytelniczka Magdalena od Rumi do Wejherowa jedziemy płynnie.

Bez utrudnień również na Obwodnicy Trójmiasta.

11:29

Na Obwodnicy Trójmiasta zjazd na Dąbrowę utrudnia zepsuta ciężarówka.

10:04

Na ul. Winieckiego w Sopocie auto marki Fiat uderzyło w słup. Do zdarzenia doszło około godziny 7:00. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Po ustaleniu kim jest prowadzący auto i zbadaniu jego stanu trzeźwości, okazało się że był pijany.

Więcej informacji wkrótce na portalu Nadmorski24.pl.

09:20

Między Sławnem a Słupskiem zablokowana jest krajowa szóstka. Przez miejscowość Warszkowo samochód dostawczy przewoził 18 pojemników butli z acetylenem. Doszło do rozszczelnienia jednej z nich. Trwają działania Straży Pożarnej.

09:10

Płynnie jedziemy również przez Wejherowo. Krajowa szóstka jest w pełni przejezdna. Problemów nie ma również na głównych drogach Pucka i Władysławowa.

08:55

Nie ma już śladów po porannych korkach na Obwodnicy Trójmiasta. Utrudnienia w sprawnym poruszaniu się powodował zepsuty bus.

08:45

Zwolnić musimy na Trakcie św. Wojciecha przed centrum Gdańska

07.10.2014

16:01

Korkuje się krajowa szóstka przy wyjeździe z Wejherowa w kierunku Redy. Spowodowane jest to dużym natężeniem ruchu.

14:25

Płynnie jedziemy przez Wejherowo i Redę. Problemów z przejazdem nie ma również w Rumi. Popołudniowy szczyt dopiero przed nami.

11:48

Kolejny wypadek w Gdańsku. Zderzyła się karetka z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło na ulicy Kołobrzeskiej.

11:04

Na skrzyżowaniu ulic Spacerowej i Alei Grunwaldzkiej w Gdańsku doszło do zderzenia dwóch aut. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Auta znajdują się na poboczu, nie tworząc większych utrudnień w ruchu.

Do podobnej sytuacji doszło na wysokości budynku LOT w Gdańsku.

09:56

Obwodnica Trójmiasta jest w pełni przejezdna. Na utrudnienia nie możemy narzekać również w Wejherowie.

07:43

Zakorkowana jest Aleja Niepodległości w Sopocie. Samochody stoją od skrzyżowania z ulicą Malczewskiego do skrzyżowania z ulicą 3 Maja.

07:39

Na skrzyżowaniu ulicy Niepodległości i Drogi Zielonej w Gdyni doszło do kolizji. W okolicach Drogi Zielonej leży przewrócony samochód. W tym miejscu mogą tworzyć się korki.