Informacje z dróg

17.12.2014

15:28

Ulica Hutnicza nic tylko jedynka i bez gazu. W obie strony się korkuje.

długi6661

15:16

Korkuje sie Chwaszczynska do Chwaszczyna. Przejazd zajmuje dobre 10 minut.

Przemek

15:15

Remonty dróg w Jastarni nie utrudniają przejazdu.

Adrian

15:14

W kierunku Jastrzębiej Góry również bez żadnych utrudnień..

Adrian

15:13

Bez żadnych utrudnień na drodze w kierunku Krokowej. Uwaga ! Śliska nawierzchnia..

Adrian

14:59

Jak informuje Radio Gdańsk: obwodnicy Trójmiasta Obwodnica Trójmiasta przed węzłem Karczemki na pasie ruchu w kierunku Gdyni leży fragment rury wydechowe. Należy zwolnić na tym odcinku, zanim na miejsce przybędą służby i usuną przeszkodę.

13:36

Popołudniowy szczyt jeszcze się nie zaczął, a już na Jana z Kolna w Gdańsku, jadąc w stronę Zieleniaka, stoi prawie kilometrowy korek.

13:36

Uwaga mieszkańcy Chwaszczyna i okolicznych miejscowości. Na ul. Rewerenda, Polnej i Telewizyjnej zmieniono organizację ruchu.

Na odcinku ok. 1,5 km w dniu 11 grudnia br. zamontowano 2 progi spowalniające ruch- pierwszy na wysokości Firmy SIM, drugi przy osiedlu Park Rewerenda. Są to progi wyspowe, bo taki jest wymóg prawny w przypadku dróg, którymi przemieszcza się autobus. Dodatkowo droga będzie zawężona odpowiednimi organicznikami (słupkami).

W dniach 17/18 grudnia dojdzie do kolejnych istotnych zmian: nastąpi zmiana pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ul. Rewerenda i Telewizyjna. Ul. Rewerenda będzie drogą z pierwszeństwem przejazdu.

Na ul. Rewerenda w kierunku Bojana na wysokości nr 1 (przed wąwozem) zostanie ustawiony znak ostrzegający o prawostronnym zwężeniu drogi.

Na skrzyżowaniu ul. Rewerenda i Polna ustawione zostaną znaki ostrzegające o tym, że skrzyżowanie jest równorzędnym, co dotychczas nie było dla wszystkich kierowców oczywiste.

11:55

**Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Najwytrwalszych nagradzamy badaniem technicznym!*

10:13

Rekowska Górka: Samochód osobowy wpadł do rowu - informuje Waldek/Dorys-car.

08:13

Na Chwaszczyńskiej w Gdyni doszło do zderzenia dwóch aut. Do kolizji doszło na wysokości skrzyżowania z Fikakowe - informuje Radek.

Radek

08:10

Powodem utrudnień w Gdyni są dwie kolizje: jedna na Chwarzczyńskiej, gdzie zderzyły się dwa auta i blokują lewy pas, a druga stłuczka na Wielkopolskiej za stacją paliw.

08:03

Gdynia: Duże zagęszczenie na Chwarznieńskiej, jednak inne drogi dojazdowe do i z obwodnicy są przejezdne.

16.12.2014

20:07

Wypadek w Rumi- na ulicy Dębogórskiej są objazdy.

Bart 86

19:51

Wypadek samochodu osobowego z tirem w Redzie. Do zdarzenia doszło przed wiaduktem w stronę Gdyni. Jeden pas ruchu jest zamknięty. Uwaga! Jest ślisko!