Informacje z dróg

19.11.2014

13:18

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Najbardziej wytrwałych informatorów nagrodzimy wymianą opon.

12:18

Trójmiejska obwodnica w pełni przejezdna. Jedynym "ale" mogą być warunki pogodowe, które powodują, że nawierzchnia jest śliska.

11:15

Korek na Morskiej ciągnie się od zjazdu na Swarzewską. Stanowczo nie polecamy tej trasy.

09:44

W Gdańsku, na końcu Al. Havla (skrzyżowanie z Świętokrzyską) palił się autobus- informuje nasz czytelnik, Karol. Dziękujemy za informację.

09:25

Uwaga! Ślisko na drogach. Deszcz ze śniegiem opanowuje okolice Pruszcza Gdańskiego, jednak marznące opady deszczu ze śniegiem wystąpią przez najbliższe dwa dni na większości lokalnych dróg. Za dnia temperatura wyniesie około 2 stopni, a w nocy spadnie poniżej 0.

07:57

Gdynia: utrudnienia w ruchu na ul. Morskiej w kierunku centrum. Przed skrzyżowaniem z ulicą Chylońską nieprzejezdny jest lewy pas z powodu robót drogowych. W miarę możliwości należy objechać Chylońską. Na tę chwilę korek sięga aż do obwodnicy.

18.11.2014

15:17

Awaria świateł w Sopocie na Alei Niepodległości z ul. Jana z Kolna - informuje Przemek.

15:08

Zderzyły się dwa samochody osobowe na ul. Mickiewicza w Gdyni. Prawdopodobnie nikomu nic się nie stało.

15:00

Kolizja w centrum Gdyni, na węźle Franciszki Cegielskiej. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym, szczególnie teraz, w godzinach szczytu.

14:06

W wypadku poszkodowana została jednak jedna osoba.

Przypomnijmy, że w Wejherowie zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi podróżowały dwie osoby. Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej. Usuwane są płyny, które wyciekły z aut.

13:32

Do wypadku z udziałem dwóch aut doszło w Wejherowie na ulicy Chopina. Dwie osoby zostały poszkodowane.

12:02

Przypominamy, że w związku z awaryjnym remontem kanału deszczowego w dniach 12-30.11.2014r. na ul.Warszawskiej w Gdyni, w rejonie skrzyżowania z ul. Witomińską występują utrudnienia w ruchu drogowym. Na kierunku do ul. Śląskiej przed ul. Witomińską zajęty jest jeden pas jezdni.

11:31

Na drogach jest spokojnie. Bez przeszkód jedziemy ulicami Gdyni, Rumi i Redy.

11:10

Brak doniesień o utrudnieniach na lokalnych drogach. Oby pozostało tak przez cały dzień!

09:29

  • Około 17% prac przy budowie dojazdów do Pomorskiej Kolei Metropolitalnej już za nami. Prace toczą się zgodnie z harmonogramem. Na dojeździe i Węźle Jasień zakończyły się roboty przy wykonywaniu sieci wodociągowej i aktualnie sieć przełączana jest ze starej na nową. Zbrojone są konstrukcje wiaduktów oraz muru oporowego. Wykonane w podbudowie zostało około 200 metrów ulicy Nowej Myśliwskiej. Na dojedzie do Węzła Kiełpinek przeprowadzane są próby nowego gazociągu. Tu także wykonany został w warstwie podbudowy kolejny odcinek ulicy Szczęśliwej. W najbliższym czasie robotnicy powrócą w okolice ronda i rozpoczną prace przy przykanalikach deszczowych w niewykonanej części jezdni, tam także wykonana zostanie nowa warstwa podbudowy. Na Węźle Brętowo wykonane zostały roboty ziemne, krawężniki i podbudowy - informuje GIK.