Informacje z dróg

03.12.2014

14:54

Jak podaje Radio Gdańsk- na odcinku obwodnicy między Matarnią a Owczarnią zaczął padać śnieg.

14:27

Na obwodnicy wciąż dobre warunki do jazdy. Popołudniowy szczyt najprawdopodobniej jeszcze przed nami...

13:33

Jak informuje Gazeta Wyborcza- na ul. Nowowiczlińskiej w Gdyni doszło do kolizji. Kierowca zderzył się z dzikiem. Na miejsce jedzie już jeden zastęp straży pożarnej.

10:41

Na lokalnych drogach raczej spokojnie. Brak doniesień o utrudnieniach, ale jeśli coś wiesz, to... Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Niedawno zakończył się nasz konkurs związany z darmową wymianą opon, ale bądźcie czujni i oczekujcie następnych niespodzianek!

08:52

Sytuacja na obwodnicy w stronę Gdyni aktualnie jest dobra. Warunki pogodowe również całkiem niezłe.

08:32

Gdynia: korkuje się Janka Wiśniewskiego. Zwolnimy również na Morskiej, tu zator ciągnie się od estakady aż do Akademii. Kiepsko również na Chwarznieńskiej w kierunku centrum, oraz na trasie obwodnica-Sopocka.

02.12.2014

16:44

Wciaz zakorkowana jest Hutnicza do Rumi. Stoi też Estakada do Obłuża - informuje Przemek

16:15

Zmarł jeden z rannych pasażerów w porannym wypadku pod Słupskiem - jest to pasażer z forda transita.

15:48

Rozkręcają się korki w Trójmieście.

Gdynia: Zatkane są Al. Zwycięstwa, Hutnicza, Podwale Przedmiejskie i Jana z Kolna. Jeśli chodzi o Gdańsk to korek ciągnie się na Spacerowej. Przyczyną problemów na drogach jest zbyt duże natężenie ruchu- co jest normalne o tej porze dnia.

14:36

Jak informuje Dzień na żywo, przed wiaduktem PKM na pasie w kierunku ronda de La Salle doszło do zderzenia trzech aut. Nikomu nic się nie stało. Wydarzenie może spowodować utrudnienia na drodze w kierunku obwodnicy.

14:27

Przed wiaduktem PKM w kierunku ronda de La Salle zderzyły się trzy samochody. Kierowcy jadący w kierunku obwodnicy mogą napotkać na utrudnienia - informuje Marcin.

14:23

Tak wygląda krajowa szóstka w Wejherowie przed popołudniowym szczytem.

13:01

Na lokalnych drogach raczej spokojnie. Brak doniesień o utrudnieniach, ale jeśli coś wiesz, to...

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Niedawno zakończył się nasz konkurs związany z darmową wymianą opon, ale bądźcie czujni i oczekujcie następnych niespodzianek!

12:28

Gazeta Wyborcza podaje przebieg wypadku na krajowej "21": - Kierujący fordem transitem mężczyzna, wyprzedzając ciężarówkę zahaczył o jej bok. W wyniku zderzenia auto dostawcze wylądowało przed ciężarówką, w której tył z kolei uderzyła jadąca daewoo lanosem kobieta. Ranne zostały trzy osoby z transita, kierująca lanosem kobieta, a także dwoje jadących z nią dzieci - mówi podkom. Robert Czerwiński ze słupskiej policji. - Całą szóstkę przewieziono do szpitala w Słupsku. Nie ma informacji, żeby życiu któregokolwiek z nich zagrażało niebezpieczeństwo. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

09:45

Jak informuje Radio Gdańsk: Pięć osób rannych w tym dziecko, w zderzeniu trzech aut, do którego doszło na drodze numer 21. Między Bydlinem a Charnowem zderzyły się trzy samochody, osobowy, dostawczy i ciężarówka. W wypadku rannych zostało pięć osób w tym dziecko. W tej chwili droga jest już przejezdna, ale nadal są utrudnienia.