19.12.2011 10:09 0

Świąteczna piosenka po koszykarsku

Sobotni mecz przyniósł zwycięstwo koszykarzom Trefla. Prócz wygranej zawodnicy przygotowali dla swoich kibiców coś specjalnego - świąteczną utwór we własnej aranżacji.

Nerwowy początek spotkania wygrali koszykarze Anwilu. Jednak z każdą minutą sopocianie grali lepiej. Szczelna obrona i duża skuteczność pod koszem skutkowała gładką wygraną 93:72. Okazuje się, że koszykarze nie tylko dobrzej grają, ale także śpiewają. W przerwie meczu publiczność w Ergo Arenie miała okazję zobaczyć premierą lipduba drużyny. Klip otrzymał owację na stojąco.

TREFL - ANWIL 93:72 (22:28, 31:15, 23:19, 17:10)

TREFL: Waczyński 19, Koszarek 17, Turek 17, Dylewicz 12, Wiśniewski 7 - Mallett 16, Burgess 5, Stefański 0, Cummings 0.

ANWIL: Allen 21, Szubarga 10, Edwards 9, Kinnard 6, Majewski 1 - Lewis 9, Berisha 8, Wołoszyn 6, Harrington 2, Glabas 0.