16.12.2011 09:33 0

Asseco rozłożone na łopatki

Nic do powiedzenia nie mieli koszykarze Asseco w wyjazdowym meczu z Unics Kazań. Mistrzowie Rosji od początku do końca spotkania kontrolowali grę i gładko wygrali 68:41.

Gdynianie nie byli w stanie przebić się przez rosyjską obronę. Grali bardzo słabo, do przerwy zdobyli zaledwie 11 punktów. Odrobinę lepsza postawa w dwóch kolejnych kwartach zmniejszyła wielkość porażki. Ostatecznie podopieczni Tomasa Pacesasa przegrali 27 punktami.

Unics Kazań – Asseco Prokom Gdynia 68:41 (19:6, 16:5, 19:16, 14:14)

Unics Kazań: Domercant 18, Lyday 12, Sawrasienko 6, Wilkinson 5, Samojlenko 4 - McCarty 10, Jawai 5, Paszutin 3, Gołowin 2, Gubanow 2, Greer 1, Zamańskij 0.

Asseco Prokom Gdynia: Blassingame 10, Motiejunas 7, Łapeta 4, Seweryn 3, Szczotka 0 - Lafayette 6, Hrycaniuk 6, Zamojski 5, Kuebler 0, Dmitriew 0, Frasunkiewicz 0.