18.10.2011 10:50 0

Jastrzębie pokazało pazur

Nie było niespodzianki w Ergo Arenie. Trefl Sopot poległ w starciu z Jastrzębskim Węglem 0:3. W trójmiejskiej hali zgromadziło się prawie pięć tysięcy kibiców.

W meczu 4. kolejki PlusLigi emocji nie brakowało. W pierwszym secie przyjezdni pewnie zwyciężyli. Jednak w drugiej partii gospodarze omal nie pokonali klubowych wicemistrzów świata. Sopocianie grali na dobrym poziomie, prowadzili nawet sześcioma punktami (16:10). Jednak goście odrobili straty i wybronili piłkę setową. Kolejny set również padł łupem Jastrzębskiego Węgla, który ostatecznie wygrał 3:0.

Jastrzębski Węgiel – Lotos Trefl 3:0 (25:19, 26:24, 25:22)

LOTOS TREFL: Łomacz 4, Hietanen 6, Świrydowicz 5, Oivanen 15, Wdowin 2, Augustyn 8, Serafin (libero) oraz Szczurek, Ratajczak, Wołosz, M.Kaczmarek 5.

JASTRZĘBSKI WĘGIEL: Margarido, Łasko 24, Bartman 15, Kubiak 9, Holmes 6, Gawryszewski 3, Rusek (libero) oraz Nemer, Bontje 4, Bozko.