02.12.2021 07:45 0 Materiał partnera Materiał partnera

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Wybierz najlepsze pożyczki ratalne!

Materiał partnera

Zaskoczyły cię nieprzewidziane wydatki? Planujesz wymarzony remont? Skorzystaj z oferty najlepszej pożyczki na raty! Dowiedz się więcej na temat warunków ogólnych oraz dlaczego pożyczki ratalne to dobry wybór!

Pożyczki ratalne - co to takiego?

Pożyczka ratalna to prosty sposób na uzyskanie dodatkowej gotówki. System jej spłaty odbywa się w ratach, które należy spłacać według harmonogramu ustalonego z pożyczkodawcą. Obecnie uzyskanie pożyczki odbywa się na wyjątkowo korzystnych warunkach, gdyż wniosek można złożyć nawet nie wychodząc z domu - taką opcję umożliwia pożyczka online. Ponadto, istnieje możliwość rozłożenia okresu płatności na dłuższy okres, co automatycznie przekłada się również na zmniejszenie wartości rat. Na stronie supergrosz.pl możesz uzyskać szybką pożyczkę online, dopełniając wszelkich formalności niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Dodatkowo, zaznaczając potrzebną wysokość kwoty pożyczki i ilość miesięcznych rat, możesz w prosty sposób sprawdzić kwotę raty oraz całkowity koszt pożyczki. Wszelkie informacje, w tym rzeczywista roczna stopa oprocentowania, udostępniamy naszym klientom by mogli zapoznać się ze wszystkimi kosztami pożyczki ratalnej, na którą się decydują.   

Pożyczka ratalna - co jest warunkiem udzielenia pożyczki?

Udzielenie pożyczki ratalnej online odbywa się w krótkim czasie, jednak wydanie gotówki poprzedzone jest kilkoma niezbędnymi formalnościami. Początkowo, na stronie internetowej należy złożyć wniosek. Do tego celu będziesz potrzebować wyłącznie dowodu osobistego, numeru telefonu oraz numeru konta bankowego - nie wymagamy dokumentów potwierdzających stałe zatrudnienie. Początkowo możesz uzyskać nawet do 10.000 złotych pożyczki, a będąc naszym stałym klientem, w późniejszym czasie będziesz mógł wnioskować o wyższą kwotę. 

Wniosek możesz złożyć online lub telefonicznie - możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie opcję. W razie problemów podczas wypełniania wniosku, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy oraz otwarci na wszelkie pytania naszych klientów. Niezależnie od wybranej formy, pomożemy ci w przypadku wątpliwości i przeprowadzimy cię przez cały proces składania wniosku o pożyczkę ratalną. Podczas procedury udzielania pożyczek ratalnych bierzemy pod uwagę ocenę zdolności kredytowej klienta w Biurze Informacji Kredytowej oraz Biurach Informacji Gospodarczej. Udzielenie pożyczki zależy więc od historii każdego klienta w wyżej wymienionych instytucjach. Po uzyskaniu pozytywnej oceny zdolności kredytowej, klient bez problemu może wziąć pożyczkę w wybranej przez siebie kwocie.   

Pożyczki ratalne - czy musisz posiadać konto bankowe, by wziąć pożyczkę?

Składając u nas wniosek o pożyczkę ratalną nie musisz posiadać rachunku bankowego, aby po pozytywnej weryfikacji otrzymać gotówkę. Jesteśmy otwarci na klientów, którzy nie posiadają konta w banku, dlatego umożliwiamy opcję wypłatę gotówki czekiem GIRO. Jeżeli twój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, na podany przez ciebie numer telefonu otrzymasz wiadomość z wygenerowanym kodem. Następnie wystarczy, że udasz się do urzędu pocztowego i okażesz wysłany przez nas kod oraz swój dowód osobisty. Dzięki temu nie musisz specjalnie zakładać konta w banku, by otrzymać pieniądze z pożyczki ratalnej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które zdecydowaliśmy udostępnić naszym klientom.  W przypadku tej opcji, pieniądze będziesz mógł odebrać w ciągu 10 dni. Jeżeli jednak posiadasz konto w banku, kwotę udzielonej pożyczki możesz otrzymać już na drugi dzień od złożenia i pozytywnego rozpatrzenia twojego wniosku.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24