23.02.2019 15:05 0 Kwt

Guz mózgu wywrócił jego życie do góry nogami. Pomóż mu odzyskać uśmiech

Źródło: Facebook/Tomasz Cendrowski

Tomasz Cendrowski to mieszkaniec Gdyni, który ponad rok temu dowiedział się, że ma guza mózgu. Mimo diagnozy nie poddał się i każdego dnia walczy, aby odzyskać pełną sprawność. Jego motywacją do życia jest dwójka małych dzieci i kochająca żona. Pomóc może każdy. Wystarczy przekazać jeden procent na dalsze leczenie i rehabilitację Tomasza.

W styczniu 2018 roku Tomasz Cendrowski miał wypadek komunikacyjny. W toku dalszych wydarzeń i późniejszej diagnozy stwierdzono u niego guz – nerwiak przymózgowy tylnego dołu po stronie prawej.

W Walentynki przeszedłem długą, bo 9-godzinną operację częściowego usunięcia mojego współlokatora. W wyniku operacji doznałem niedosłuchu głębokiego w prawym uchu oraz wystąpiło obwodowe porażenie nerwu twarzowego prawego – wyjaśnia Tomasz Cendrowski, mieszkaniec Gdyni.

Tomasz Cendrowski przeszedł intensywną rehabilitację nerwu twarzowego, zabiegi elektrostymulacji, laser punktowy, lampę solux, ćwiczenia, masaż – wszystko dzięki własnym środkom. Pod koniec ubiegłego roku Tomasz pojechał do do Warszawy na pierwszą wizytę konsultacyjną w klinice Gamma Knife, aby raz na zawsze rozstać się ze swoim "towarzyszem niedoli".

Wiele osób się pyta, jak dalej pomóc. Otóż możliwe będzie przekazanie jednego procenta na dalszą moją rehabilitację, która pewnie potrwa jeszcze rok – do momentu aż będę się znowu uśmiechał pełną buzią, a kto mnie zna, ten wie, że dużo się uśmiecham – dodaje Tomasz Cendrowski.

Można Tomaszowi pomóc mu w powrocie do zdrowia, odliczając jeden procent podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

KRS: 0000270809

W rubryce "Informacje uzupełniające" należy: wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację – Cendrowski, 9952

Źródło: Facebook/Tomasz Cendrowski


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24