24.01.2011 11:11 0

Dzisiaj w Gdyni zatańczą o Broadway

Najpierw były trzydniowe warsztaty taneczne prowadzone przez najlepszych choreografów na świecie. Dzisiaj (24 stycznia) przyszła kolej na wielkie zawody „The One”. O godz. 16.00 zapraszamy do Teatru Muzycznego na finał projektu „Gdynia Bit Północy”. Uczestnicy powalczą o tygodniowy pobyt w nowojorskiej szkole tańca Broadway Dance Center.

W zawodach, wieńczących drugą edycję projektu gdyńskiego Studia Tańca Smooth Moves Unique „Gdynia Bit Północy”, wystąpić może każdy pasjonat tańca.

Uczestników oceniać będą znani i cenieni na świecie choreografowie: Jermaine Browne, który współpracował z takim gwiazdami jak Christina Aguilera, Jennifer Lopez czy Justin Timberlake, oraz Brian Green, który pracował m.in. z Mariah Carey, Gwen Stefanie i Fergie. Obaj prowadzili wcześniej warsztaty w Teatrze Muzycznym. Do grona jury dołączy tancerz i choreograf z Brazylii Wesley Messias.

Uczestnicy zawodów zaprezentują się we freestylu i dwóch choreografiach – przygotowanej przez Wessley’a Messiasa oraz własnej. Zwycięzca przez tydzień będzie doskonalić swoje umiejętności w znanej szkole tańca – Broadway Dance Center w Nowym Jorku.

Zapisy już od godz. 12.00. Wpisowe wynosi 10 zł. Emocjonujące zmagania w Teatrze Muzycznym można obejrzeć za 5 zł. Wystąpią również uczestnicy wcześniejszych warsztatów.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24