Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
12C
noc
7C
jutro
13C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk Bytów Chojnice Gniew

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

20.10.2020

09:25

Jest to wyjątkowo spokojny poranek na drogach powiatu wejherowskiego. W Wejherowie wolniej przejedziemy ulicą Generała Józefa Hallera i Dworcową. W Redzie redukujemy biegi na ulicy Puckiej na wysokości ulicy Długiej. W Rumi chwilę będziemy musieli poczekać na przejazd na wysokości Janowa (remont). Największy ruch jest w Gdyni. Nogę z gazu zdejmujemy na Morskiej, Północnej, Hutniczej i wiadukcie Kwiatkowskiego. Duzy ruch jest też na Puckiej i Bolesława Krzywoustego. Bez problemu przejedziemy natomiast Obwodnicą Trojmiasta.

08:26

Duży ruch jest w Gościcinie na ulicy Wejherowskiej i Lęborskiej. W Wejherowie na jedynkę wrzucimy na ulicy Dworcowej i 10 Lutego. Gęsto jest także na ul. Rzeźnickiej. W redzie większy ruch jedynie na ul. Gdańskiej na wysokości Obwodowej. W Rumi korkuje się krajowa droga nr 6 na wysokości Janowa. O tej porze największy ruch jest w Gdyni. Nogę z gazu zdejmujemy na Hutniczej i wiadukcie Kwiatkowskiego. Biegi zredukujemy także na ulicy Morskiej i Północnej.

07:38

W Wejherowie na jedynce pojedziemy ulicami: 3 Maja, Jana III Sobieskiego i Henryka Sienkiewicza. Więcej aut przemieszcza się także ulicą Świętego Jana. W Rumi największy ruch na ul. Grunwaldzkiej i Jana III Sobieskiego aż do Rumi-Janowo. W Gdyni nogę z gazu zdejmujemy na wiadukcie Kwiatkowskiego i Pułkownika St. Dąbka. Korkuje się skrzyżowanie Hutniczej z Pucką i z Północną. W Pucku większy ruch jedynie na Żarnowieckiej i 10 Lutego.

19.10.2020

08:23

Ruszyliśmy tłumnie do pracy, a co za tym idzie zdecydowanie więcej samochodów widać na ulicach. Korki robią się w Gdyni, widać już solidnie zakorkowaną Hutniczą w kierunku centrum i w okolicach wlotu na ekspresówkę. Nieco swobodniej zrobiło się na Starym Obłużu. W centrum Rumi w dalszym ciągu ściągniemy nogę z gazu w okolicach wiaduktu ale także po godzinie 8:00 w centrum miasta. Do Redy bez problemów, tutaj spowalniać nas będą jedynie światła. Nieco gęściej w Wejherowie, w centrum. Redukcja biegów przyda się na 12 Marca, czy Rzeźnickiej. Na Górce Gościcińskiej też zdecydowanie więcej samochodów.

07:12

Niezmiennie problemy o poranku pojawią się w okolicach wiaduktu w Rumi. Zwolnimy także na Pomorskiej i Dąbrowskiego, przy łączniku z Hutniczą, która po godzinie 7:00 też już jest odpowiednio oświetlona przez reflektory aut. W Gdyni kierowcy powinno uważać na Stare Obłuże i Morską przez wlotem na obwodnicę, poza tym bez problemów na estakadzie czy ekspresówce. Nogę na gaz będzie można przycisnąć te na trasie z Rumi w kierunku Wejherowa. Pucka w kierunku nadmorskich tras też zachęca do porannej jazdy. Poniedziałkowy poranek w Wejherowie dość spokojny, w centrum nogę z gazu ściągniemy na Sobieskiego i Chopina. Na DK6 w kierunku Lęborka nieco wolniej w okolicach Górki Gościcińskiej.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią

Popularne widoki

pokaż więcej