Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
-1C
noc
-13C
jutro
-9C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk Bytów Chojnice Gniew

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

15.01.2021

16:26

Nie poprawiła się sytuacja w Gdyni. Nadal bardzo dużym wyzwaniem jest przejazd Hutniczą, Morską czy estakadą Kwiatkowskiego. Na wagę złota będzie także cierpliwość na Chylońskiej, Północnej, Piaskowej, Puckiej, Kieleckiej, Małokackiej czy Witomińskiej.

W Kosakowie korkuje się na Derdowskiego i Stefana Żeromskiego. W Rumi natomiast kierowcy zwolnić muszą na Sabata, Generała Henryka Dąbrowskiego, Dębogórskiej czy Jana III Sobieskiego. Biegi redukujemy także na Kosynierów, Żwirki i Wigury, Cegielnianej, Zbychowskiej i Towarowej.

W Redzie zwalniamy na Gdańskiej jadąc w kierunku Wejherowa, na Morskiej, Obwodowej i Puckiej. Natomiast w Wejherowie przetyka się Przemysłowa z Graniczą, Gdańska i Górka Gościcińska. Biegi redukujemy także w Bolszewie na Zamostnej, Długiej i Strażackiej.

15:39

W Wejherowie biegi redukujemy na 3 Maja, Jana III Sobieskiego, Henryka Sienkiewicza, a także na Rzeźnickiej, Fryderyka Chopina i Tadeusza Rejtana. Przetyka się Górka Gościcińska i Zamostna w Bolszewie. W Redzie tradycyjnie korkuje się na Gdańskiej w kierunku Wejherowa. Kierowcy zwolnią też na Puckiej. Spory ruch na ulicy Kosynierów w Rumi. Z utrudnieniami trzeba liczyć się na Generała Henryka Dąbrowskiego, Dębogórskiej, Sabata czy Jana III Sobieskiego. Nogę z gazu zdejmujemy także na Grunwaldzkiej. Korkuje się ulica Derdowskiego i Stefana Żeromskiego w Kosakowie. Ze sporymi utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy na Hutniczej Morskiej i estakadzie Kwiatkowskiego w Gdyni. Korek jest też na Janka Wiśniewskiego, Pułkownika Stanisława Dąbka, Bosmańskiej i Admirała Józefa Unruga. Testem na cierpliwość jest również przejazd Chylońską, Piaskową, Północną, Kartuską i Kcyńską

09:26

Spokojniej się zrobiło na drogach regionu. Nie oznacza to jednak że obędzie się bez utrudnień, zwalniamy bowiem na wysokości Gościcina w ciągu drogi krajowej numer 6. Rośnie też kolejka pojazdów na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni. Biegi redukujemy także na trasie z Nowego Dworu Wejherowskiego do Redy. W Wejherowie więcej aut napotkamy na ulicy Chopina, Świętego Jana i Rzeźnickiej, ale rych odbywa się co prawda wolno, ale w miarę płynnie.

08:24

Poprawiła się nieco sytuacja na drodze numer 216 pomiędzy Redą i Władysławowem, ruch jest bardziej płynny. Podobnie na drodze 218 pomiędzy Wejherowem i Krokową. Natomiast nadal sporo samochodów napotkamy na drodze 224 pomiędzy Wejherowem Sopieszynem oraz 218 również pomiędzy Wejherowem i Chwaszczynem. Tłok też panuje na Obwodnicy Trójmiasta, ale większych zatorów nie ma, postoimy jedynie przy zjeździe z tej trasy w Chyloni. Przytyka się z kolei droga krajowa numer 6 w Rumi na wysokości wiaduktu nad torami kolejowymi w kierunku Gdyni oraz ulice Pomorska i Dąbrowskiego w tym samym kierunku.

07:25

Kolejka samochodów ustawiła się na drodze krajowej numer 6 na wysokości Gościcina jadąc w kierunku Wejherowa. Sporo pojazdów napotkamy tez na ulicach Szkolnej i Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie zwalniamy na leśnym odcinku ulicy Strzeleckiej na obu pasach. Nie rozpędzimy się na drogach numer 224 od Sopieszyna do Wejherowa oraz 218 od Koleczkowa także do Wejherowa. Gęsto jest także na krajowej szóstce od Wejherowa po Rumię, wzdłuż tej ulicy trzeba zapomnieć o wrzuceniu wyższych biegów jadąc w obu kierunkach. Podobnie jak na ulicy Puckiej w Redzie. Nogę z gazu ściągamy także na drodze 218 pomiędzy Wejherowem i Krokową, na drodze 216 od Redy do Władysławowa oraz a drodze 213 pomiędzy Połczynem i Krokową.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią

Popularne widoki

pokaż więcej