Rockowy Dzień Kobiet

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 07.03.2015 21:00
Miejsce Metro
Adres Leona Miszewskiego 12/13
Miejscowość Gdańsk
Bilety 5 zł, 503-925-903

Zapraszamy wszystkie Dziewczyny, Panny, Panie, Kobiety, Matki, Żony i Kochanki na spędzenie swojego święta podczas ROCKowej uczty.

Zapewnimy Wam wszystko co jest niezbędne do uczczenia Waszego święta: dobre towarzystwo znajomych, dobry klimat, duży wybór napojów rozweselających w dobrych cenach, oraz to co najważniejsze, czyli dobrą rockową muzę ! :) Nie zabraknie takich klimatów jak: Rock'N'Roll, Alternative, Punk-Rock, Grunge, Hard Rock, Metal, Gothic...

Panie drink gratis! Piwo od 4 zł! Wstęp +18 Wjazd 5 zł

Gra: JACA DJ, organizator, animator muzyczny. Od 2009r. organizuje/gra rockowe imprezy: ROCK NIGHT, ROCK'S NOT DEAD, FLOWER POWER NIGHT. W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, a jednocześnie pamięta i promuje krajowa scenę.

P.S. Chcecie na imprezie usłyszeć "ten" kawałek ? Składajcie propozycje :) Udostępniajcie i zapraszajcie znajomych. Im więcej nas, tym lepsza zabawa :)

ps. 2. Aby naszym kobietkom nie było smutno i miały z kim uprawiać rock'n'rollowe wygibasy do rana, to na imprezie bardzo mile widziani także chłopcy, mężczyźni i inni faceci ;)