Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Występ kabaretowy Szymona Łątkowskiego "Sam Przeciwko Polsce" - Konkurs

Kultura, Gdańsk

Data 03.03.2015 20:00
Miejsce Bunkier
Adres Olejarna 3
Miejscowość Gdańsk
Bilety 10 zł

Jeden z najzdolniejszych komików młodego pokolenia wraca do Gdańska! 3 marca o godzinie 20.00 Szymon Łątkowski wystąpi w Gdańskim Bunkrze z najlepszymi skeczami programu kabaretowego „Sam Przeciwko Polsce” oraz kilkoma premierowymi monologami.

Od czasu styczniowego pobytu w Gdańsku program był bardzo entuzjastycznie przyjęty między innymi w Poznaniu, Lublinie, Warszawie, Elblągu czy Słupsku! Szymon z hukiem przebrnął też eliminację do tegorocznej edycji krakowskiego festiwalu PAKA jako jedyny spośród 32 startujących grup otrzymał owację na stojąco.

Od ostatniej wizyty w Gdańsku program okrzepł i nabrał jeszcze większej dynamiki. Jest to kilkanaście monologów o Polsce i Polakach przeplatanych wydarzeniami z życia Jana Jasińskiego będącego uosobieniem Polaka sukcesu XXI wieku.

Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na występ Szymona Łątkowskiego w Gdańsku. Wystarczy wysłać maila na adres [email protected] z hasłem „Sam Przeciwko Polsce” oraz swoim imieniem i nazwiskiem. Prosimy również o podanie adresu zamieszkania i numeru telefonu. Bilety rozlosujemy w piątek 27 lutego o godz. 12:00. Zwycięzców poinformujemy mailowo. Powodzenia!

Zachęcamy do polubienia profilu Facebook

[IMG]2[/IMG]