Mietek Szcześniak dla Puckiego Hospicjum

Koncerty, Luzino

Data 20.03.2015 18:00
Miejsce Hala Widowiskowo-Sportowa im. Marszałka Macieja Płażyńskiego
Adres ul. Mickiewicza 22
Miejscowość Luzino
Bilety Wejściówki do nabycia przed koncertem w hali

Koncert charytatywny Mieczysława Szcześniaka organizowany przez Puckie Hospicjum odbędzie się 20 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie. Przed głównym występem Mieczysława Szcześniaka Planowany jest support.

[IMG_R]2[/IMG_R]

Puckie Hospicjum pragnie zaprosić na refleksyjny, wielkopostny koncert charytatywny Mieczysława Szcześniaka, który odbędzie się 20 marca (piątek) o godz. 18.00 w hali widowiskowo – sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie (ul. Mickiewicza 22)

Jako support wystąpi Zespół Farba.

Dochód z koncertu zostanie w całości przeznaczony na cele statutowe naszego hospicjum. Organizowany koncert ma za zadanie uświadomić lokalnej społeczności o możliwości skorzystania z opieki Puckiego Hospicjum, zarówno w wymiarze opieki domowej jak i stacjonarnej, a także propagowanie idei hospicyjnej i społecznej odpowiedzialności związanej np.: z przekazywaniem 1 procenta podatku

Mieczysław Szcześniak to artysta wyjątkowy, jego muzykalność, tembr głosu, repertuar, niezależność oraz współpraca z najlepszymi sprawiły, że od wielu lat, niezmiennie, cieszy się szacunkiem znawców i publiczności. Wyznacza trendy, toruje drogę następcom, jest wzorem dla wielu muzyków młodszego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele płyt - solowych i udziały w projektach innych artystów. Jego największe przeboje „Dumka na dwa serca” (w duecie z Edytą Górniak), „Przytul mnie mocno”, „Zaczekam”, „ No co ty na to?”, „Spoza nas”, „ O niebo lepiej”, „ Twoja miłość”, czy „Kocham” na stałe wpisały się do kanonu polskiej piosenki. Artysta wielokrotnie był nagradzany na prestiżowych festiwalach. Zdobywca „Bursztynowego Słowika” i wielu innych cennych nagród.

Dzięki swojemu niewątpliwemu talentowi i wybitnym umiejętnościom wokalnym Mieczysław Szcześniak niejednokrotnie był uznany za najlepszy głos męski w kraju. Artysta ceniony jest za dynamikę i energię oraz pozytywny przekaz i liryzm trafiający wprost do serc słuchaczy.