Wejherowo: Walentynkowa wystawa - Miłość wśród zwierząt

Kultura, WEJHEROWO

Data 14.02.2015 18:00-21.03.2015 18:00
Miejsce Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej
Miejscowość WEJHEROWO

Walentynki w restauracji, czy kinie? A może na wystawie, na której można zobaczyć jak wygląda miłość wśród zwierząt? Dokładnie 14 lutego w wejherowskim muzeum odbędzie się wernisaż wystawy "Miłość wśród zwierząt". Wystawa nawiązuje do Walentynek. Oprócz zdjęć odbędzie się koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Agnieszki Kostenckiej oraz Andrzeja Marczyńskiego. Erotyki natomiast przeczyta Adam Dąbrowa-Klein.

Nadmorska Grupa Fotograficzna wraz z Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej zapraszają na wystawę fotograficzną pt. "Miłość wśród zwierząt". Wystawa pokazuje, że pomiędzy zwierzętami również tworzą się różnego rodzaju bliskie relacje, które nie zawsze dostrzegamy. Czasami warto się zatrzymać, nie przechodzić obok obojętnie. Czy jest to tylko instynkt?

Każde stworzenie nawet to najmniejsze jest cudowną częścią naszego świata. Autorami zdjęć są członkowie Nadmorskiej Grupy Fotograficznej. Być może prezentowane zdjęcia wywołają u Państwa ciepły uśmiech.

Wernisaż wystawy odbędzie się 14 lutego o godz. 18.00 w siedzibie Muzeum przy ulicy Zamkowej 2a w Wejherowie. W programie: koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Agnieszki Kostenckiej i Andrzeja Marczyńskiego oraz erotyki Adama Dąbrowy-Klein. Wystawa czynna będzie w dniach 14.02 - 21.03. 2015 r.

Kuratorem wystawy jest Justyna Grabowska.