Tłusty bit - Just 4 Students

Imprezy klubowe, Sopot

Data 12.02.2015 22:00
Miejsce Makahiki
Adres Bohaterów Monte Cassino 60
Miejscowość Sopot
Bilety wstęp wolny

TŁUSTY BIT JUST 4 STUDENTS to specjalna edycja naszej studenckiej imprezy! Jej głównym bohaterem będą oczywiście PĄCZKI!

Przygotujcie się na małą, słodką wojnę!

Nie można też zapomnieć o takich niespodziankach jak SHOT za 2 złote oraz PIWO za 5 złotych specjalnie dla Was Studenci.

Do tego do naszego klubu wjazd jest totalnie za free, a więc wchodzicie za darmo i bawicie się za prawie darmo. Oczywiście wszyscy Goście mile widziani, bo przecież życie to wieczna nauka, a zatem każdy jest studentem.

Na naszej imprezie grają tylko Wasi ulubieni DJ-e, abyście zawsze czuli się u nas najlepiej.

DJ SL - Pochodzi z Płocka. Wspólnie z Spinboy'em od 2000 roku tworzą kolektyw didżejski WGW Kompany. Rezydent klubów "Forma" w Płocku, "The Fresh" w Warszawie, oraz sobotnich imprez w Krakowskim "Ministerstwie". Po za tym odwiedził bądź występuję regularnie w klubach w całej Polsce. Grywał także za granicą: trzy razy zawitał do USA jak również w Londynie, Wiedniu, niemieckim Bohum i Hamburgu, Atenach i Egipcie. Występował na wszystkich trzech edycjach festiwalu "Reggaeland". Aktualnie w jego setach można usłyszeć mieszanke stylów Baltimore Club Music, Baile-Funk, Electro, Dubstep po New Wave, klasyki lat 80' i 90', Miami Bass wszystko okraszone przeróżnej maści Bootlegami. DJ Mibro- Z muzyką związany od najmłodszych lat, stanowi dla niego niezastąpioną pasję, od zawsze dając mu wiarę i życiową energię. Początki jego historii napewno nie odbiegają od innych. Młody człowiek zainspirowany muzyką i kultura klubowa postanawia zostać DJem. Jego klubowa kariera rozpoczyna się w 2004.r kiedy to zostaje rezydentem w Gdańskim klubie "Melmak". Ten niepowtarzalny moment przewrócił wszystko do góry nogami, a cała przeszłość była już daleką historią. Niesamowita osobowość i przede wszystkim profesjonalne podejście do swojego hobby spowodowało, że w krótkim czasie jego postać stała się znana i rozpoznawalna na Trójmiejskiej scenie klubowej.