Koncert: Zielone Ludki [Gwiazda Must Be The Music] + support Banfe || Bunkier Gdańsk

Koncerty, Gdańsk

Data 12.02.2015 12:54
Miejsce Bunkier
Adres Olejarna 3
Miejscowość Gdańsk
Bilety 10 zł, 530-917-788

Zapowiada się bardzo tłusty czwartek, a to za sprawą zespołu Zielone Ludki z Działdowa, który został okrzyknięty objawieniem 8 edycji Must be the Music, popularnego programu telewizyjnego. Bierz pączka i wpadaj!

Zielone Ludki Facebook

Po koncertach zapraszamy na afterparty na dolnym parkiecie, podczas którego serwujemy darmowe wino dla Pań (i może pączki) z okazji czwartkowej promocji Bunkier Lejdis!

Data: 12.02 czwartek

Miejsce: Klubogaleria Bunkier, ul. Olejarna 3

Kontakt: [email protected]

BILETY:

W dniu koncertu: 10zł

Osoby niepełnoletnie wpuszczane tylko z prawnym opiekunem. Ilość miejsc ograniczona!

Do nabycia: → W klubogalerii Bunkier [ul.Olejarna 3, Gdańsk

Zielone Ludki

Mieszkają w Działdowie, nazywają się Zielone Ludki. Występują wraz z obrazami, na których każdy z zespołu namalowany jest jako koto-szynszyl, kosmiczny twór wyobraźni i zarazem znak rozpoznawczy Zielonych Ludków. Muzyka, którą grają to... Wczesny Retinoll — styl, którego dotychczas nie znał nikt ... i nie mógł znać, bo Zielone Ludki go zapoczątkowały. Retinoll przez podwójne L... to nie tylko muzyka, to sposób odbierania świata, a przede wszystkim styl wysyłania sygnałów do niego. Poprzez Wczesny Retinoll żyją i grają.

Zielone Ludki występują wszędzie ... od chodników po duże sceny. W ciepłe miesiące pojawiają się w różnych miastach i spontanicznie grają koncerty dla każdego kto tylko idzie ulicą... Poszukują różnych dziwnych miejsc, najchętniej takich, gdzie jeszcze nikt nie grał. I tak szerzą Wczesny Retinoll...

Jesienią 2014 roku przeżyli przygodę. Po jednym z ulicznych koncertów zakwalifikowali się do programu Polsatu - Must Be The Music, gdzie jako półfinaliści zostali okrzyknięci objawieniem programu. Wczesny Retinoll doceniło też dwukrotnie Radio RMF FM, typując występy Zielonych Ludków jako najlepsze.

Ich piosenka "Mechaniczny świat" zadebiutowała jako teledysk wraz z jesienną przygodą i do tej pory zaraża... Najbliższym planem jest płyta- już nagrana, lecz jeszcze nie wydana. I jeszcze trasa koncertowa, ruszająca od końca stycznia 2015, a kończąca się nie wiadomo kiedy- jej motto: najdłużej jak się da, wszędzie, gdzie można.

Zespół tworzą:

  • Michał Radzimiński - wokal, gitara, syntezatory

  • Marek Radzimiński - perkusja, syntezatory

  • Jakub Cierkowski - bass

Banfe

Jednoosobowy projekt z Gdańska. Mieszanina elektroniki, jazzowych akordów i klasyki zagranej po nowemu. Muzyka w której głównym celem jest połaszenie prostoty i melodyjności z rytmem, który nie pozwoli nie tupać chociaż jednej nodze przy słuchaniu jej. Personalna "bieda" projektu jest celowa i ma pokazać , że jedna osoba na scenie też może zbudować taneczny flow, nastrojowy klimat czy wprowadzić słuchacza w trans.

Link

Patronat: trojmiasto.pl

Bunkier to 5 kondygnacji kultury i rozrywki, 2 bary, 2 sale koncertowo-imprezowe, galeria z możliwością zakupu wystawianych prac oraz pub, gdzie filozoficznym dysputom towarzyszyć będzie też smakowita strawa dla ciała.

BUNKIER - PO PROSTU MUSISZ TEGO DOŚWIADCZYĆ!